O ForumWiedzy

ForumWiedzy.pl zajmuje się testowaniem i recenzowaniem produktów lub usług wartych uwagi. Jeżeli planujesz wypromować swój produkt, usługę i potrzebujesz wsparcia, zapraszam do kontaktu mailowego celem ustalenia warunków współpracy. Profesjonalny i poufny kontakt oraz stała współpraca to podstawa.

Nasze recenzje, testy, porównania trafiają w formie filmu wideo na nasz kanał YouTube ForumWiedzy.pl, a także w formie pisemnej na nasz blog www.ForumWiedzy.pl w formie artykułu oraz na nasze profile w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+, Instagram.

Kontakt z ForumWiedzy.pl dla: PR’owców, Producentów, Dostawców, Przedstawicieli Handlowych, Portali i Serwisów Internetowych chcących tworzyć artykuły z wykorzystaniem naszych filmów, zdjęć, treści:

inż. Bogdan Ligęza – właściciel/redaktor/tester/prowadzący – info@forumwiedzy.pl / tel. +48 888-116-945

ForumWiedzy.pl to produkt firmowy, prowadzona jest działalność gospodarcza, odprowadzane są wszelkie podatki, sprzęt i oprogramowanie służące do realizacji materiału jest legalnie zakupione do komercyjnego użytku na własność firmy, stąd masz pewność, że współpracujesz z profesjonalnym partnerem.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Blogiem Technologicznym ForumWiedzy.pl, zapraszam do kontaktu. Proszę tylko o poważne oferty współpracy.

Statystyki wyświetleń bloga i kanału YouTube zobaczysz na naszej podstronie Statystyki.

 Dołącz i Obserwuj Blog Technologiczny ForumWiedzy w Mediach Społecznościowych (Social Media):

ForumWiedzy.pl na Facebook ForumWiedzy.pl na Google+ ForumWiedzy.pl na YouTube ForumWiedzy.pl na Twitter


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven − two =