3mk Hard Glass do Samsung Galaxy S7 – Recenzja Montaż Opinia PL

Montaż szkła hartowanego na ekran smartfona Samsung Galaxy S7.
Każdy, kto doświadczył uszkodzenia ekranu wie, że warto szkło hartowane jako dodatkową ochronę mieć, po prostu.

W S7 może nie wygląda zbyt efektywnie, ze względu na zakrzywiony ekran, ale zabezpiecza mocno go przed zarysowaniami, uszkodzeniami, upadkami w bardzo dużym stopniu. Świetnym pomysłem do kompletu z takim szkłem jest kupno gumowego etui,które wskoczy rantami na ekran i stworzy ze szkłem harmonijną ochronę.

Jak widać w pewnym momencie na filmie, mimo idealnego wyczyszczenia, na prawie środku jest taka dziwna skaza, dookołą szkła też delikatnie, wysłałem zapytanie do producenta, co to takiego, może to wadliwa sztuka, do wymiany.

Szkło nie zakrywa całej powierzchni roboczej, stą może kogoś denerwować, ale jeśli ktoś zastosuje gumowe etuii dookoła, to może to być świetna ochrona, w przeciwnym wypadku polecam ARC 3D: https://www.youtube.com/watch?v=JhisbjbPGBk

Polecam, warto zastosować jeśli żyjecie aktywnie. Jeśli raczej biuro i spokojny tryb życia, to nie ma potrzeby, o ile nie wypada Wam nigdy smartfon z dłoni :), albo coś na niego ;).
Ja tam polecam 🙂

Wybaczcie tak długi film, ale zawsze uczciwie przedstawiam produkt, z jego wadami i zaletami, bez ściemy.

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Visits: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl