Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4 już jest, aktualizujecie?

Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4 pojawił się 4 kwietnia 2015 w oficjalnej dystrybucji przez Internet aktualizacja w smartfonie. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, sprawdź opcję AKTUALIZUJ w ustawieniach / informacje o telefonie.

Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4
Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4

Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył aktualizacji w swoim S4, powinien wejść w ustawienia, informacje o telefonie i kliknąć AKTUALIZUJ i pobrać przy pomocy WI-FI ok 1GB danych (ponad 900 MB paczka).

System pracuje stabilnie, telefon też. Android LOLLIPOP dla Samsung Galaxy S4 jak na razie okazuje się bardzo fajną niespodzianką Samsung dla posiadaczy S4 na święta 🙂

Aktualizacja do Lollipopa 5.0.1 trwa w sumie ok 30 minut, zatem telefon naładujcie minimum do 100%, by mieć pewność, że się nie rozładuje podczas aktualizacji!

Jak Tam Wasze S4 – zaktualizowaliście? co na plus, a co na minus zauważyliście ? Komentujcie pod filmem na YouTube, jeśli macie pytania, to także.

W filmie macie pełną aktualizacją od A do Z aż do momentu aż się pojawi system, pokazuję też menu itp.

Aktualizacja:

Zainstalowałeś LOLLIPOPA i nie jesteś z niego zadowolony na urządzeniu samsung? 

Przedstawiam mój film, poradnik, baaaardzo dokładny, tak by KAŻDY sobie poradził z przywróceniem Android KIT KAT 4.4. Film jest na podstawie Samsung Galaxy S4. 

Ja juz mam kit kata no i znowu telefon nabrał szybkości 😉
W poradniku wideo na końcu znajdziecie także, jak zablokować od razu po zmianie systemu aktualizację LOLLIPOP, by się nie ściągała. 

Pozdrawiam i do subskrypcji mojego kanału zapraszam. 

http://www.forumwiedzy.pl/zmiana-androida-w-telefonie-samsung-poradnik-programem-odin/

 

Views: 4

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl