Aquadrom Ruda Śląska – Zjeżdżalnie Wodne – Water Slides

Aquadrom Ruda Śląska Zjeżdżalnie Wodne

Zobacz wszystkie 4 zjeżdżalnie w parku wodnym AQUADROM w Rudzie Śląskiej 😉👍💪🌊💧

Która zjeżdżalnia według Ciebie jest najlepsza?

Aquadrom w Rudzie Śląskiej otwarty dla wszystkich, którzy chcą dobrze spędzić czas wolny. Trzy Strefy: Rekreacji, Sportu i Saunarium, sześć zjeżdżalni – małych
i dużych, jedenaście basenów – płytkich i głębokich.

Aquadrom to przede wszystkim Strefa Rekreacji. To miejsce dedykowane najmłodszym i nieco starszym. Spektakularne zjeżdżalnie, baseny z niecodziennymi atrakcjami i baseny dla szukających relaksu.

Kolejna Strefa: Sportu to część, w której popływamy w klasycznym znaczeniu tego słowa. Basen sportowy, basen z ruchomym dnem, a także specjalna tuba dla płetwonurków.

Ostatnia Strefa to Saunarium. Miejsce dla osób pełnoletnich ceniących sobie kameralność, ciszę i zdrowy tryb życia.

Aquadrom w Rudzie Śląskiej to sporo nawiązań do Rudy Śląskiej i regionu. Zjeżdżalnie Wirek i Ruda Śliska, atrakcje dla dzieci w Bajtel Zatoce czy zakręcona niecka z rwącą rzeką Chebzie Pętla to kilka przykładów rozwiązań nomenklaturowych, które są związane z miejscem, w których powstał
Aquadrom – Rudą Śląską.

Wszystkie atrakcje oświetlone są przy pomocy 64 reflektorów LED RGB,
co pozwala zmieniać kolory obiektu według potrzeby chwili. Aquadrom jest przygotowany na równoczesne przyjęcie ponad 1000 gości. Każdy otrzymuje do dyspozycji własną, zamykaną szafkę. Oprócz przebieralni dla pojedynczych osób przygotowano boksy rodzinne, a także szatnie dla grup zorganizowanych. Ponadto goście Saunarium mogą liczyć na oddane tylko do ich dyspozycji przebieralnie. W obiekcie – dzięki windom – mogą poruszać się bez przeszkód osoby niepełnosprawne, dla których mamy również odrębną, ułatwiającą korzystanie z obiektu przebieralnię.

Aquadrom w Rudzie Śląskiej jest blisko. Najbliżej dla mieszkańców Halemby, rudzkiej dzielnicy, w której jest usytuowany. Jednak reszta aglomeracji ma bliżej niż mogłaby przypuszczać. Jadąc autostradą A4 katowiczanie i gliwiczanie dojadą do Aquadromu w 15 minut, korzystając ze zjazdu Wirek. Sosnowiec, Zabrze i Chorzów to miasta, których mieszkańcy są w stanie dotrzeć do Aquadromu w 20 minut.

Google Mapy:

Aquadrom
32 797 36 00
https://maps.app.goo.gl/XuZfybAf8Jf6fqkP9

👊 SUBSKRYBUJ YOUTUBE FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN
👉 WWW ► https://www.forumwiedzy.pl

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

#AQUADROM #RudaSlaska #Zjeżdżalnia

Views: 105

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl