ASUS T100 Wymiana HDD Replacement HDD SSD SSHD

ASUS T100 Wymiana HDD Replacement HDD SSD SSHD krok po kroku, każdy sobie poradzi!

ASUS T100 Wymiana HDD Replacement HDD SSD SSHD
ASUS T100 Wymiana HDD Replacement HDD SSD SSHD

W filmie tym prezentuję dokładnie, krok po kroku jak wymienić dysk HDD w klawiaturze laptopa ASUS Transformer Book T100 na dysk nowy SSD. Ważne by nie zniszczyć obudowy laptopa. Zapraszam do zobaczeni całego filmu. Jeżeli zastanawiasz się, jakim programem przenieść zawartość starego dysku na nowy, to polecam mój film o programie EaseUS Todo Backup Free 8.2 – jest bezpłatny i tworzy botowalny pendrive lub cd, z którego wykonamy backup, restore, clone, migrację, wszystko co trzeba.

http://www.forumwiedzy.pl/migracja-przeniesienie-klonowanie-wymiana-dysku-hdd-na-ssd-programem-easeus-todo-backup-free-8-2/

Zapraszam na film, w razie pytań, pytajcie pod filmem, postaram się na każde pytanie odpowiedzieć. Przy okazji zobaczcie inne nasze filmy, bo być może są takie poradniki, jakie zaspokoją Wasze dodatkowe pytania. Pozdrawiam.

Subskrybuj mój kanał YouTube.

Nasze inne poradniki dla Was na naszym kanale YouTube – subskrybujcie:

Inne filmy znajdziesz na naszym kanale, który polecam subskrybować i przejrzeć. W razie pytań, pytaj pod filmami na YouTube, postaram się szybko odpowiedzieć.

Dysk SSD KINGSTON SSDNOW V300 działa z SATA 1, 2, 3, czyli z każdym komputerem wyposażonym w SATA (być może będą wyjątki z SATA 1, które go nie będą rozpoznawać w BIOS, ale się jeszcze nie spotkałem.

————————————————————————-

In the film, presenting exactly, step-by-step how to replace the HDD in the laptop keyboard ASUS Transformer Book T100 new SSD disk. Important not to damage the laptop casing. I invite you to see the whole movie. If you’re wondering what program to transfer the contents of the old drive to the new, I recommend my video about the program EASEUS Todo Backup Free 8.2 – is free and creates a memory stick or CD botowalny, which execute backup, restore, clone, migration, everything that you need.

http://www.forumwiedzy.pl/migracja-przeniesienie-klonowanie-wymiana-dysku-hdd-na-ssd-programem-easeus-todo-backup-free-8-2/

Welcome to the movie, if you have questions, ask the film, I will try to answer every question. By the way others see for our films because perhaps are guides that will satisfy your additional questions. Regards.

Subscribe to my YouTube channel.

Views: 10

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl