ATE PLASTILUBE pasta do klocków hamulcowych i prowadnic klocków

ATE Plastilube to bezbarwna pasta służąca do montażu klocków hamulcowych. Pastę stosujemy głównie w celu zapobiegania piskom, szmerom pracy klocków hamulcowych.

Sposób użycia: OCZYŚĆ ZACISK I TYLNĄ ŚCIANKĘ KLOCKA (jeśli to jest używany klocek), a także uszy klocka. Nałóż na tylne ścianki klocków oraz uszy klocków, które pracują w prowadnicach hamulcowych / blaszkach, warstwę około 1-2 mm pasty i zamontuj.

Jeżeli klocek posiada dwustronną taśmę, to zdejmujemy folię i nie nakładamy tej pasty, ponieważ producent już za pomocą tej taśmy zapewnił odpowiednie smarowanie.

Tej pasty nie stosujemy na tłoki zacisku czy inne miejsca, jest to środek głównie przeznaczony do montażu klocków hamulcowych. Nie można dopuścić, by pasta dostała się na okładzinę cierną klocka.

Sprawdź cenę ATE PLASTILUBE: https://goo.gl/FR36e2

Pastę ATE PLASTILUBE kupimy także w APARTS.PL https://aparts.pl/partscatalogue/03-9902-1002-2-ate-smar-uniwersalny,11-03~99902~61002~92-0003-01815–03~99902~61002~92.aspx#

Pasty zamienne, to np. Liqui Moly 3078 i inne.

 

Odsłony: 53

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl