AutoMapa w Play!

AutoMapa w Play!

151209 AutoMapa w Play
Producenci AutoMapy i operator sieci Play uruchomili nową usługę przeznaczoną dla Abonentów i Użytkowników wszystkich ofert operatora: AutoMapa Play!
Klienci Play korzystający z urządzeń z systemem Android mogą od dziś korzystać ze specjalnej oferty najpopularniejszego polskiego programu do nawigacji GPS – AutoMapa.
W ofercie Play znajduje się AutoMapa zarówno z mapami Polski jak i Europy. Klient Play, który pierwszy raz zainstaluje i uruchomi ‘AutoMapę Play Polska’ przez 30 dni będzie mógł testować aplikację nie ponosząc żadnych kosztów. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 13,99 zł z VAT. Miesięczny koszt ‘AutoMapy Play Europa’ to 23,99 zł z VAT. W przypadku ofert abonamentowych, opłata zostanie w całości doliczona do rachunku.
Aby skorzystać z oferty należy wysłać SMS o treści START na numer 660 aby uruchomić usługę ‘AutoMapa Play‘, lub na numer 661 w przypadku uruchomienia usługi ‘AutoMapa Play Europa‘.
W ramach oferty użytkownicy AutoMapy Play otrzymują również bezpłatny transfer danych umożliwiający pobieranie aktualnych map, informacji o sytuacji drogowej oraz wyznaczanie najlepszych tras dojazdu.
AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze, nawet, gdy nie ma zasięgu GSM ani Wi-Fi. Wykorzystując dostęp do sieci użytkownicy uzyskują dane z systemu LiveDrive! czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej a nawet z automatyczną zmianą kierunkowości oraz czasowym zamykaniem i otwieraniem dróg.
Szczegółowe warunki korzystania z usługi AutoMapa Play dostępne są na stronie http://promocje.play.pl/automapa/

Views: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl