Autoryzowany Serwis Samsung – TEST REKLAMACJI – Zalany Samsung Galaxy S5

Autoryzowany Serwis Samsung – TEST REKLAMACJI – Zalany Samsung Galaxy S5

Tym razem będziemy testować Autoryzowany Serwis Samsunga – w dniu jutrzejszym zaniosę zalanego Samsunga Galaxy S5 do Autoryzowanego Punktu Przyjęć, poinformuję jedynie, że smartfon został w sobotę zalany w  basenie ogrodowym podczas kręcenia filmów pod wodą, wszystkie elementy uszczelniające były na miejscu i nic więcej.

Filmy z testów macie na moim kanale ForumWiedzy.pl na YouTube.

Nie poinformuję serwisu o tym, że testuję smartfony, będę po prostu zachowywał się spokojnie i oddam jak zwykły Kowalski smartfona na reklamację, w tym punkcie nie znają mnie, zatem będzie to wiarygodny test.

W internecie sporo jest opinii o odmowie reklamacji, wymiany, naprawy, z powodu winy użytkownika, nie spotkałem się z czymś takim, ale jeśli rzeczywiście tak jest, to tak jak wczoraj stwierdziłem, Samsung Galaxy S5 po ok miesiącu normalnego użytkowania traci właściwości stopnia ochrony IP67, z jakimi wszedł na rynek i został kupiony właśnie z tego powodu przeze mnie, bo mnie zależy na smartfonie, który będę mógł wykorzystać także zgodnie z przeznaczeniem, czyli np. na basenie.

Ja przesądzać nie chcę, bo najpierw chcę zobaczyć, jak cały proces zostanie zrealizowany, jak do tematu podejdzie Samsung i jego Serwis, mnie tam szczególnie nie zależy, ponieważ ten smartfon mam ubezpieczony od takich przypadków, zatem decyzja mnie nie będzie ani grzać, ani ziębić, ale jak znam Samsunga, a mam bardzo pozytywne zdanie, to takiego kroku, w który oskarżył by mnie, że z mojej winy został zalany smartfon, który jest smartfonem wodoszczelnym zgodnie z IP67, raczej się nie spodziewam, zobaczymy :).

Czas przetestować serwis Samsunga, subskrybujcie mój kanał na YouTube ForumWiedzy.pl, gdzie wszelkie filmy testowe są na bieżąco dodawane i obserwujcie mój test serwisu.

Jeżeli macie jakieś swoje historie, przeżycia z serwisem Samsunga, piszcie w komentarzach pod filmem, subskrybujcie kanał i będziecie na bieżąco. Mój się zalał przez klapkę dolną przy spokojnym kręceniu filmów w basenie ogrodowym max 70 cm.

Pozdrawiam

Views: 4

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl