Badanie Techniczne Pojazdu w 2019 – czego możesz się spodziewać na przeglądzie

W mojej ocenie badanie techniczne pojazdu jest teraz bardziej szczegółowe, stąd też zadbaj o samochód, wycieki, wyposażenie, zanim pojedziesz na Stację Kontroli Pojazdów, by nie stracić swojego czasu.

Gaśnica musi być sprawna i umieszczona we właściwym miejscu, łatwo dostępnym. Nie musi mieć ważnej daty przydatności, chodź powinna, ale warto wymieniać zgodnie z informacją na obudowie gaśnicy, by w razie wypadku mieć pewność, że środek gaśniczy zadziała właściwie na ogień!

Apteczka doraźnej pomocy nie musi znajdować się w samochodzie według polskich przepisów, ale bez niej trudno sobie wyobrazić, jak udzielić pomocy… dlatego warto mieć w pełni wyposażoną apteczkę w samochodzie!

Ciekaw jestem Twojej opinii na temat badań technicznych pojazdów. Mnie to cieszy, że spaliny są dokładnie badane, bo mam już dość jazdy za kopciuchami, i to nie takimi z dymkiem, bo diesel lubi dymić, ale takimi, gdzie mocno i non stop czuć spalanie oleju… Nadal sporo tego na ulicach.

Szerokiej drogi i pozytywnych wyników badań swoich pojazdów. 👍😉🚘🚗

Odsłony: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl