Bendoszka Wielka szlakiem czerwonym z Rycerki Górnej – Schronisko PTTK na Przegibku

Pomysł na jednodniową rodzinną wycieczkę górską, gdzie malownicze widoki, cisza i spokój sprawią, że uciekniemy na chwilę od codzienności. Zobacz moją propozycję, na rodzinny spacer po górach, gdzie celem pośrednim będzie szczyt Bendoszka Wielka 1144 m n.p.m. i Schronisko PTTK na Przegibku 1000 m n.p.m., a celem będzie powrót do miejsca startu w Rycerce Górnej, skąd startujemy czerwonym szlakiem.
W schronisku obowiązkowo polecam zupę pomidorową i pierogi :).

Napisz w komentarzu, czy tą trasę zaliczyłeś, a może dopiero planujesz?

Polecam przyjechać na godzinę 10-11 i trasa z częstymi odpoczynkami zajmie Wam z dziećmi maksymalnie 4-5 godzin mając na uwadze spokojne i bez pośpieszne obserwowanie przyrody i zdobywanie szczytu Bendoszka Wielkiego..
Cała trasa ma około 8-9 km, czyli od auta do auta.
Polecam!

Odsłony: 23

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl