BIEDRONKA PARKING TD SYSTEM Bytom, wezwanie do wniesienia opłaty 90 zł, 150 zł – UWAŻAJ, ostrzeżenie

Biedronka Bytom Łużycka parking TD SYSTEM uwaga na kontrolera…

Mój błąd, bo bilet parkingowy powinien zostać umieszczony za przednią szybą, ale umieściłem za tylną szybą, bo przód auta był pomiędzy innym autem i konstrukcją na wózki oraz znajdował się nad trawnikiem, czyli gdyby ewentualny kontroler TD SYSTEM sprawdzał, to miałby utrudniony dostęp, a za tylną szybą od razu widać.

Nie spodziewałem się takiej sytuacji, bo najwyraźniej kontroler nr 022 jest jakiś nadgorliwy, albo na problem ze wzrokiem.

Tym filmem nie chcę się żalić, mój błąd regulaminowo, ale chciałem dobrze, pobrałem bilet, tylko umieściłem na tylnej szybie, no ale ktoś tu musi najwyraźniej czerpać zyski procentowe pod każdego biletu, stąd tak nadgorliwe wciskanie wezwania.

Tak czy siak, uważajcie na to, byście tak jak ja nie mieli problemu z opłatą, mimo pobrania biletu.

Reklamację na infolinię złożyłem jako klient, który był na parkingu co najwyżej 15 minut, ale jak widać ktoś tam cały czas chodzi, obserwuje.

Obiekt jest monitorowany zapewne, więc myślę, że Biedronka uzna reklamację, albo i nie. Tak czy siak, dam Wam znać w komentarzu pod filmem, gdy zostanie rozpatrzona.

Parkingiem zarządza firma TD SYSTEM z Bielska Białej.

Życzę Wam braku takich sytuacji i uważania na regulaminy parkingowe pod sklepami.

Ps. napiszcie, czy mieliście podobne sytuacje z parkingami i jak się skończyły.

Pozdrawiam
Bogdan 😉

BIEDRONKA #PARKING #WEZWANIE #TDSystem

TD SYSTEM BIELSKO-BIAŁA

👊 SUBSKRYBUJ YOUTUBE FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN
👉 WWW ► https://www.forumwiedzy.pl

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

‎@Biedronka 

Edit: 8.06.2021

Otrzymałem SMS dziś 13:20 z BOK BIEDRONKA, gdzie telefonicznie zgłaszałem reklamację, odnośnie mojego parkowania pod sklepem Biedronka w Bytomiu na ulicy Łużyckiej.

“Szanowni PanstwoW imieniu firmy Jeronimo Martins Polska S.A. potwierdzamy anulowanie wezwania do wniesienia oplaty dodatkowej z dn. 2021-06-02”

Biedronka reklamacja anulowanie wezwania do zapłaty za parkowanie pod sklepem za brak biletu parkingowego

Problem wynikł z mojego błędu, czyli bilet parkingowy uprawniający do bezpłatnego postoju na czas zakupów pobrałem z parkomatu na parkingu pod sklepem, ale wstawiłem go na tylnej szybie zamiast za przednią szybą, no i kontroler wstawił za szybę wezwanie do zapłaty opłaty za parkowanie bez biletu… no i złożyłem reklamację, która zakończyła się pozytywnie.

Tutaj zobacz mój film o tym zdarzeniu, jeśli jeszcze nie widziałeś, gdzie temat omówiłem:

👉 Pamiętaj, by zawsze pobierać bilet i od razu wkładać za przednią szybą w widocznym miejscu. Warto też paragon i bilet zostawiać, nie wyrzucać, by mieć na wszelki wypadek.

Podobno różne cuda się zdarzają z kontrolerami, np. są tacy szybcy, że zanim pobierzesz bilet i wrócisz do auta, to już masz za wycieraczką wezwanie… Inna opcja, że zawsze ktoś może zabrać wezwanie zza wycieraczki i nawet nie wiesz, że wezwanie było…

W Internecie opisywane są różne sytuacje.Jeśli znasz jakąś ciekawą, napisz w komentarzu.Ja byłem na parkingu tylko 15 minut, czyli szybkie zakupy i już…

Szybciutko działają Ci kontrolerzy firmy TD SYSTEM 😉 Temat zamknięty u mnie.

Pozdrawiam Bogdan

Views: 149

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl