Błąd pamięci karty MicroSD – podróbka lub uszkodzenie = ten sam efekt = problem

Nigdy nie kupuj karty pamięci z aukcji internetowych bez faktury/paragonu, bo często możesz kupić podróbkę, której reklamacji nikt Ci nie uzna, a producent nie pomoże.

Kupuj karty pamięci zgodne z wymaganiami urządzenia docelowego np. Micro SD z prędkością zapisu Class 10 i oznaczeniem U1 lub U3, ale tylko ze sklepów, które gwarantują oryginalność produktu oraz wystawiają paragon zakupu lub fakturę VAT, by w razie problemu móc skierować reklamację do sklepu lub producenta. Podróbki, nikt Ci nie przyjmie.

Inne karty pamięci jakie mam działają z kamerą bez problemu, ta jedna niestety ma jakiś feler i nie nadaje się do używania. Problem występuje też w smartfonie. Urządzenie z taką kartą może się zawieszać, restartować.

Jeżeli jest paragon/faktura, to bez problemu wymienimy na nową u producenta / w sklepie. Jeśli nie ma, to mamy problem.

Jeśli miałeś ciekawe historie ze swoją kartą pamięci, opisz w komentarzu…

Polub film. Subskrybuj kanał z poradnikami.

Odsłony: 1

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl