Wakacje w Chorwacji samochodem ? Oczywiście, jest co zwiedzać

Jeżeli wybierasz się w tym roku do Chorwacji na wakacje samochodem, to zapraszam Ciebie do mojej playlisty wakacyjnej, gdzie znajdziesz sporo moich nagrań, z odwiedzin ciekawych miejsc w Chorwacji. Od Plitwickich Jezior po Loviśte na końcu półwyspu Peljesac. Orebić, Korćula, wyspa Baija, szczyt świętego Eliasza, przeprawa promem Ploće – Trpanj. Sporo plaż jest pokazanych i nie tylko. Moja trasa w 2017 to Bytom do Orebić. Polecany nocleg w Orebić też znajdziesz w playliście. Ogólne skarbnica ciekawych informacji i przygód.
 
Zapraszam, sporo informacji, które mogą przydać się planującym w tym roku wakacje w Chorwacji.
 
Tutaj link do playlisty, warto subskrybować mój kanał, bo w tym roku kolejne wakacje, tym razem w Grecji :).
https://www.youtube.com/playlist?list=PL0pnNCiKEzWY8oqURU18YfafqiZ7HGGho
 
Mam nadzieję, że moje materiały będą dla Was przydatne, jako ew. pomysł na zwiedzanie różnych miejsc, a nie tylko plażowanie 🙂

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl