Czy Twój zamek w drzwiach jest odporny na złodzieja ? Wkładka bębenkowa

Zobacz, jak prosto można wyłamać wkładkę bębenkową, jaką wielu z nas ma w swoich drzwiach. Wystarczy podstawowe narzędzie i zamek jest wyłamany, czyli włamać można się nawet w ciągu kilkunastu sekund do mieszkania, o ile zamknięte jest tylko na zamek z wkładką bębenkową. Najważniejsza zasada, by montować zamek zgodnie z instrukcją, tak by nie wystawał powyżej 2-3 mm, jeżeli nie zadbamy o szczegóły, to możemy spotkać się z niemiłą sytuacją, stąd warto mieć w drzwiach kilka zamków różnego typu, by zniechęcić potencjalnego złodzieja. Zamykanie drzwi tylko na jeden zamek, to nie jest rozsądne wyjście.

Jeżeli zauważysz w swoich drzwiach, że zamek wystaje zbytnio lub jest luźny, to albo wezwij ślusarza, albo samodzielnie wymień zamki w drzwiach lub nawet całe drzwi, jeśli nie są bezpieczne.

Na filmie zobacz, jak otworzyć zamek drzwi bez klucza. To jest niebywałe, że jest to takie proste. Film jest ostrzeżeniem, a nie poradnikiem dla złodziejów, bo złodzieje na pamięć znają metody. Udostępnij dalej ten artykuł, by przestrzec swoich znajomych, rodzinę.

Visits: 55

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl