Czy Twój zamek w drzwiach jest odporny na złodzieja ? Wkładka bębenkowa

Zobacz, jak prosto można wyłamać wkładkę bębenkową, jaką wielu z nas ma w swoich drzwiach. Wystarczy podstawowe narzędzie i zamek jest wyłamany, czyli włamać można się nawet w ciągu kilkunastu sekund do mieszkania, o ile zamknięte jest tylko na zamek z wkładką bębenkową. Najważniejsza zasada, by montować zamek zgodnie z instrukcją, tak by nie wystawał powyżej 2-3 mm, jeżeli nie zadbamy o szczegóły, to możemy spotkać się z niemiłą sytuacją, stąd warto mieć w drzwiach kilka zamków różnego typu, by zniechęcić potencjalnego złodzieja. Zamykanie drzwi tylko na jeden zamek, to nie jest rozsądne wyjście.

Jeżeli zauważysz w swoich drzwiach, że zamek wystaje zbytnio lub jest luźny, to albo wezwij ślusarza, albo samodzielnie wymień zamki w drzwiach lub nawet całe drzwi, jeśli nie są bezpieczne.Na filmie zobacz, jak otworzyć zamek drzwi bez klucza. To jest niebywałe, że jest to takie proste. Film jest ostrzeżeniem, a nie poradnikiem dla złodziejów, bo złodzieje na pamięć znają metody. Udostępnij dalej ten artykuł, by przestrzec swoich znajomych, rodzinę.

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl