Czyszczenie poidełka dla kota i psa – Drinkwell Platinum poidełko fontanna

W tym poradniku zobaczysz krok po kroku, jak samodzielnie wyczyścić poidełko (fontanna) dla kota na przykładzie Drinkwell Platinum.

Ważne wskazówki dotyczące użytkowania:
Poidełko należy raz na tydzień przemyć gorącą wodą z mydłem, ponieważ włosy kota i twarda woda mogą pogorszyć jego funkcjonowanie.
Pompę powinno się poddawać procesowi odwapniania, np. za pomocą octu, co 2-4 tygodnie – w zależności od stopnia twardości wody. Należy postępować zgodnie z instrukcją. Po czyszczeniu lub odwapnianiu koniecznie wypłucz poidełko.
Nie należy myć filtra wodą z mydłem, tylko czystą wodą i co cztery tygodnie wymienić go na nowy.
Proszę przestrzegać poziomu, do jakiego można napełniać pojemnik. Pompa w żadnym wypadku nie może zostać włączona bez wody. Pompa niewłaściwie użytkowana (nieodkamieniana) nie podlega gwarancji.
Źródło informacji: https://www.zooplus.pl/shop/koty/automatyczne_poidelka_karmniki/poidelko_fontanna/147053

Sprawdź cenę: https://goo.gl/UnkM5p

Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju kanału ForumWiedzy, aby powstawały nowe poradniki, prezentacje, testy i recenzje, to:

  • Subskrybuj kanał ForumWiedzy
  • Polub ten film
  • Napisz komentarz pod tym filmem
  • Udostępnij ten film w mediach społecznościowych, na swojej stronie internetowej lub w forach, by inni też mogli zobaczyć
    Dziękuję za Twoje wsparcie!

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość lub uwagi, to napisz je w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Dołącz do ForumWiedzy na Facebook, Twitter, Instagram i https://www.forumwiedzy.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym filmie 🙂

Odsłony: 289

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl