Czyszczenie Przepustnicy x16xel 1.6 16v Opel Astra G

Czyszczenie Przepustnicy x16xel 1.6 16v Opel Astra G

Film pokazuje bardzo szczegółowo krok po kroku jak wyczyścić przepustnicę, na co zwrócić uwagę, czym czyścić i na co uważać. Polecam zobaczyć cały film, skomentować, polubić i udostępniać dalej. Na kanale jest też wersja skrócona i wiele innych ciekawych filmów dotyczących astry g. Jak zdemontować przepustnicę pokażę w następnym filmie.

Przy okazji zapraszam Was drodzy widzowie do naszej grupy na facebooku, gdzie dodawane są same filmiki video jak co zrobić w astra g, już sporo osób skorzystało z porad w moich filmach. https://www.facebook.com/pages/Opel-Astra-G-Polska/269574229867876 ZAPRASZAM! Warto!

Tu macie film z demontażu przepustnicy:

Jeżeli film się przydał, daj łapkę w górę, subskrybuj nasz kanał i skomentuj film. Dzięki temu pomożesz nam w rozwoju, by kolejne poradniki pojawiały się dla Was tutaj i na naszym kanale na YouTube.

The film shows a very detailed step-by-step how to clean the throttle, what to look for, what to clean and what to watch out for. I would recommend to see the whole movie, comment, liked and shared on. On the canal is also a short version and many other interesting things about asters g. How to remove the throttle will show in the next film.

By the way, I invite you, dear viewers to our group on facebook, where videos are added to the same video as what to do in astra g, a lot of people have already benefited from the advice in my films. https://www.facebook.com/pages/Opel-Astra-G-Polska/269574229867876 WELCOME! Well worth it!

Here you have a video of removing the throttle: https://www.youtube.com/watch?v=yA22TFe6kzQ

If the movie is handy, give paw up, subscribe to our channel and comment the video. In this way you will help us to grow to more guides popping up for you here.

Odsłony: 88

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl