Emocjonujący poranek w Chorwacji 😳 Straż Pożarna na sygnale obok Astry na parkingu w Igrane 🚒🚨😉

Emocjonujący poranek… Mocno mnie dzisiaj (6.05.2024 r.) sytuacja pobudziła do życia z rana, był stres i nerwy na początku 😉, nie ukrywajmy.

Myślałem, że coś się tam pali, może mój samochód lub inny na parkingu, szczególnie że kilkukrotnie krótkie sygnały dźwiękowe strażacy wydawali, ale okazało się, że to tylko zajęcia dla dzieci strażacy zorganizowali 😉.

Tak czy siak, dało do myślenia, stąd też przed Waszymi podróżami wakacyjnymi, zwracajcie uwagę gdzie parkujecie i co zostawiacie w samochodzie, bo wewnątrz samochodu może być bardzo wysoka temperatura, gdy samochód stoi na otwartym terenie, bezpośrednio nasłonecznionym.

Views: 3

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl