Etui 3mk Satin Armor Case Absorber 150 do Samsung Galaxy S20 Plus – 69 zł

Profesjonalne i eleganckie etui 3mk Satin Armor Case Absorber 150 do Samsunga Galaxy S20 Plus. Etui to posiada klasę odporności Absorber 150, czyli przeprowadzony test 26 upadków smartfona z wysokości 150 cm na podłoże stalowo betonowe (bardzo twarde) bez żadnych negatywnych skutków.

Dodatkowo ochrona obiektywu przez wystające krawędzie i to samo jeśli chodzi o wyświetlacz. Etui kosztuje 69 zł, więc w mojej ocenie jest to bardzo dobra oferta względem zwiększonej ochrony, funkcjonalności i eleganckiego wyglądu, szczególnie że produkt ten ma certyfikat ROHS (nie zawiera metali ciężkich i zgodny z wymogami Unii Europejskiej) oraz atest PZH (bezpieczny dla człowieka, wolny od substancji niebezpiecznych).

Link do produktu: https://3mk.pl/sac

Sprawdź cenę na Ceneo: https://bit.ly/3kRroPi

Co myślisz na temat tego produktu?

Odsłony: 3

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl