FABRYKA ZAPIEKANEK w Bytomiu – Zapiekanki, Burgery, Hot Dogi, Kebaby, Frytki – POLECAM

Fabryka Zapiekanek w Bytomiu (3)

Kolejna Super Oferta dla Was z rabatem na hasło FORUMWIEDZY – polecam Wszystkim skorzystać, spróbować, przetestować, obawiam się, że będziecie tam chcieli często jeść po pierwszym teście.Fabryka Zapiekanek w Bytomiu (4)

Sami Ocenicie, a do tego rabacik już załatwiony :). Menu całkiem ORYGINALNE ;) – dzielnice miasta Bytom wyglądają całkiem ciekawie :)

Fabryka Zapiekanek w Bytomiu (6)
Dajcie znać w komentarzu pod tym postem, jak smakowało. Skoro coś nowego i fajnego się u nas otwiera, warto sprawdzić!
Zaproszenie od właściciela, z którym jestem w kontakcie i jeśli będą uwagi, przekażę bezpośrednio. Życzę smacznego i nie zapomnijcie kliknąć, co zamówiliście i jak smakowało, fotki mile widziane :) na naszym profilu

https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL/posts/512235258963495 – czekamy na Wasze opinie :)

„Witajcie Kochani.
Fabryka Zapiekanek informuje, iż już od poniedziałku 21.03 2016 r. od godz. 10.00 otwiera nową filię w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego 68 ( dawny bar Alfa ). Na miejscu czeka na Was pełne smaku menu oraz miła domowa atmosfera.

Zapraszamy stałych widzów kanału YouTube „ForumWiedzy.pl” dla których nasze sztandarowe pozycje, czyli Zapiekanka – Bytomianka VIP oraz American Burger wołowy na wypasie będą tańsze o 1 zł. na hasło ( FORUMWIEDZY )”

Kilka fotek, bez retuszu :)

P/S: Przy okazji, zapraszam Was wszystkich do subskrypcji mojego kanału z poradnikami na YouTube, staram się jeden po drugim organizować dla Was na hasło FORUMWIEDZY rabaty, tańsze zakupy, zatem proszę także o wsparcie z Waszej strony.
http://www.youtube.com/c/forumwiedzy – kliknijcie i guzik Subskrybuj naciśnijcie, 5 sekund roboty :)

Smacznego!

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl