Fontanna dla Kota – Czy Wasze Kotki Korzystają?

Czy Wasze kotki korzystają z takiego gadżetu? Bardzo przydatne urządzenie, mój kot uwielbia z tego pić, widać że Lucy lubi wodę z tego urządzenia. W prezentowanym filmie nie ma wkładu z filtrem. Wkłada się go obok do wnęki, oczywiście jeśli jest.

Podzielcie się Waszymi doświadczeniami pod filmem lub w komentarzu pod artykułem.Fontanna Fresh Flow zaspokaja potrzebę zapewnienia zwierzętom domowym stałego dostępu do czystej i świeżej wody do picia. Cyrkulująca woda wystawiona na kontakt z tlenem zawartym w powietrzu zachowuje świeży smak, jest chłodna i podlega stałej filtracji z korzyścią dla zdrowia zwierząt domowych.

Zachęcanie kota do picia większej ilości wody zapewnia prawidłowe funkcjonowanie nerek i może zapobiec tworzeniu kamieni nerkowych oraz występowaniu chorób dróg moczowych.

Wiele psów i kotów preferuje bieżącą wodę do picia, przypominającą im wodę w naturalnym środowisku: jeziora, rzeki, stawy. Niektóre zwierzęta nawet otwarcie unikają zwykłych misek z wodą, co może prowadzić do niebezpiecznego niedoboru wody w organizmie.

Fontanna Fresh Flow Deluxe to idealne rozwiązanie. Zapewnia zwierzęciu bieżącą wodę i zachęca do picia. Płynąca woda gwarantuje odpowiednią zawartość tlenu, oraz stałą, chłodną temperaturę. Wymienny filtr węglowy czyści wodę i zapewnia jej dobry smak. Fontanna operuje stosunkowo cicho, co jest ważne dla zwierząt wrażliwych na hałas.

Fontanna dla Kota - Czy Wasze Kotki Korzystają?
Fontanna dla Kota – Czy Wasze Kotki Korzystają?

Opis fontanny skopiowany ze strony:
https://animalia.pl/petmate-fontanna-fresh-flow-deluxe-kremowa-15l/szczegoly/24853/#opis
Polecam zapoznać się z asortymentem tego sklepu internetowego.

Subskrybujcie kanał i skomentujcie.

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl