FOTOWOLTAIKA na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy na montaż instalacji fotowoltaicznej PV?

Fotowoltaika na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy na montaż instalacji fotowoltaicznej PV?

Moich kilka rad dla osób, które rozważają montaż instalacji fotowoltaicznej na swoim dachu lub gruncie.
Film długi, ale myślę, że warto by każdy zainteresowany zobaczył i odnotował to co go zainteresuje, zanim zdecyduje się podpisać umowę na montaż i dokona wpłaty zaliczki lub nawet całości.

Czekam na Wasze komentarze, historie z życia wzięte, prawdziwe problemy, dobre rady, sprawdzone rozwiązania, tak by każdy czytający komentarze mógł je przeczytać i skorzystać.

Jeżeli mój film się Wam spodobał, a mój przekaz wydaje się być właściwy, to zapraszam do subskrypcji i polubienia mojego filmu. Jeżeli zaś nie, to proszę dać łapkę w górę.

Mi zależy tylko i wyłącznie na Waszym bezpieczeństwie jako użytkowników instalacji fotowoltaicznej oraz na tym, byście mieli to co jest Wam obiecywane, stąd warto sprawdzać, mieć spisane w umowie lub innym dokumencie, tak by w sytuacji, gdy coś będzie nie tak, nie trzeba było się denerwować, a mieć na wszystko papier z jasnymi zasadami współpracy, terminami, zastrzeżeniami itp.

Oczywiście przy podpisywaniu umowy, zawsze weryfikujcie z dowodu osobistego tożsamość osoby, z którą podpisujecie umowę i zweryfikujcie, czy ta osoba pracuje w firmie, z którą podpisujecie umowę, tak by nie doszło do oszustwa lub nadużycia. A i takie przypadki miały miejsce…

#FOTOWOLTAIKA #INSTALACJA #WERYFIKACJA #PRZEDSTAWICIEL #PANELE #SŁOŃCE #PRĄD #ENERGIA #GWARANCJA #MONTAŻ #INWERTER #FALOWNIK #NAPIĘCIE #ENEA #TAURON #TRAFO #TRANSFORMATOR #DACH #GRUNT #RYZYKO #FORUMWIEDZY #PYTANIA #UWAGI #OPINIE #POMIARY #BEZPIECZEŃSTWO

👊 SUBSKRYBUJ na YOUTUBE kanał FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN
👉 WWW ► https://www.forumwiedzy.pl

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

Odsłony: 34

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl