FRAMEO 7″ foto-ramka ONLINE Denver Recenzja test

Foto-ramka online wifi ? Frameo 7″ elegancko pokazuje, że to urządzenie świetnie sprawdzi się w dzieleniu się swoimi przeżyciami (zdjęciami) z najbliższymi.Za pomocą aplikacji FRAMEO na smartfon wysyłasz na foto-ramkę zdjęcia w dowolnej chwili. Przykładowo stawiacie ramkę na stole u dziadków, łączysz ramkę z siecią wifi i możesz dziadkom w dowolnej chwili wysłać nowe zdjęcia z wakacji 😉 przez Internet. Fajne rozwiązanie, 100x lepsze od foto-ramek bez funkcji wifi ;).

Fajny gadżet na prezent świąteczny i nie tylko.
Zobacz wideo recenzję i sam oceń możliwości i praktyczność tego rozwiązania. https://youtu.be/Yyg7_wbH-84

Zobacz, jakim fajnym rozwiązaniem dla rodzinnych wspomnień i aktualnych wydarzeń, niezależne gdzie jesteś, jest foto-ramka online FRAMEO Denver. Wystarczy aplikacja, Internet i w kilka sekund wyślesz zdjęcie na foto ramkę do bliskich.

Sprawdź cenę foto ramki Frameo: https://goo.gl/xEQTWj

Idealny pomysł na prezent dla bliskich osób, z którymi chcesz dzielić się swoimi ważnymi przeżyciami.

Model PFF-710 w kolorze czarnym. To model 7”, w sugerowanej cenie detalicznej na poziomie 350 złotych.

Zobacz też test foto-ramki 10.1″.

Polub film. Subskrybuj kanał. Skomentuj film. Udostępnij dalej.

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl