Grecja Kreta: wypożyczalnia samochodów Traffic Rent a Car w Platanias

Wynajem przez rezydenta jest najprostszy i najbezpieczniejszy, jednak często najdroższy.
My wypożyczyliśmy samochód z grupy C, czyli za 64 Euro, bo tańszych nie było (chociaż na wyspie Kreta jest bardzo mało turystów z powodu koronawirusa…), a kilka dni później bez problemu wypożyczyłem samochód za 45 Euro z lokalnego biura podróży Mystical Crete Tours na takich samych warunkach mimo że na Krecie było coraz więcej turystów. Ktoś nas chyba wycyckał… a braliśmy kilka samochodów na raz… Sami sobie wyciągnijcie wniosek.

Tańsza i lepsza opcja, to wypożyczenie samochodu przez biuro podróży Mystical Crete Tours, zobacz film i wszystko będziesz wiedział:

w opisie pod tym filmem masz kontakt do Pani Karoliny, która pracuje w tym biurze, a samochód dostarczany jest pod hotel.

Traffic Rent a Car – Chania
Agia Marina 731 00, Grecja
Link do udostępnienia
https://goo.gl/maps/nnUwsvYMucD1mwmeA

wypożyczalnia #samochód #car #auto #rent #Kreta #Grecja #Crete #Greece #Platanias #SilverBeach

Odsłony: 110

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl