Świąteczne gry dla dzieci: Puzzle na iOS i Android.

Świąteczne puzzle dla dzieci

Christmas Jigsaw Puzzles to nowa gra dla dzieci przygotowana przez zespół IT-SYSTEM z okazji nadchodzących świąt, gra jest kierowana do najmłodszych odbiorców. Aplikacja została przygotowana dla urządzeń z systemem Android i iOS. Puzzle od zawsze były uważane na grę edukacyjną, która doskonale rozwija zdolności manualne i koordynację między okiem a ręką.

Aplikacja została przygotowana z myślą o najmłodszych, nawiązuje do tego kreacja graficzna jak i obrazki, które można układać w grze. Wszystkie układanki są utrzymane w tematyce świątecznej, mikołajkowej. Sprawdź koniecznie puzzle dla dzieci w Google Play.
Ponieważ aplikacja jest kierowana do dzieci od 3 roku życia jej nawigacja została tak skonstruowana aby nie sprawiała trudności dzieciom. Zabawę można zacząć od prostego poziomu trudności, gdzie dziecko ma do ułożenia 9 elementów, natomiast starsze dzieci na pewno ucieszy możliwość układania większych obrazków, nawet do 49 elementów. Nie trudno zgadywać, że jest to już nie lada wyzwanie.

Gra która bawi i uczy dzieci

Dzieci bawiąc się z Christmas Jigsaw Puzzles mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne, umiejętności kojarzenia obrazów i obiektów, uczyć się, a przy tym dobrze się bawić. Celem obcowania z aplikacją jest głównie edukacja, dzieci bardzo szybko uczą się nowych rzeczy, a kiedy nauka staje się zabawą robią to z większą przyjemnością, warto sprawdzić świąteczne puzzle dla dzieci w Apple App Store.

Świąteczne puzzle to 22 tematyczne układanki, o różnorodnej kolorystyce i zaawansowaniu obrazów, to powinno dać dużo zabawy na nadchodzące zimowe wieczory i oczywiście czas świąteczny.

Wszystkie obrazki w aplikacji są dostępne dla dzieci za darmo, aplikacja posiada reklamy, ale można je wyłączyć dokonując niewielkiej opłaty. Reklamy w takim wypadku znikają definitywnie z aplikacji.
Aplikacja jak niemal wszystkie nasze aplikacje dla dzieci ma zabezpieczenie przed przypadkowymi zakupami. Tak aby dziecko nie mogło przypadkowo dokonać płatności. Zabezpieczenie można wyłączyć rozwiązując matematyczną zagadkę w ustawieniach aplikacji. Naszym zdaniem to ważne aby chronić użytkowników przed niechcianymi zakupami.

Gra jest dostępna do pobrania w Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kids.jigsaw.puzzles

Oraz Apple Store dla iPhone i iPad:
https://itunes.apple.com/app/id1178963573

Oczywiście dla nas najważniejsze jest, że aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej. A dla naszych czytelników mamy kody promocyjne dla wersji Android:

5LJPV43YK79RM0W7859VK94
HS8W47KRDSD46U2A2F5RB0B
T4N915BD9Y6N3U9BRC155P6
FK4ZVZ9HQYSJ8ZW41PZUA89
PS0GTVHTUL0CMPGLWD4J8PS

Jeśli wykorzytałeś kod, napisz o tym w komentarzu, ułatwisz innym użykownikom życie 🙂

 

 

Jeśli chcecie kody do odblokowania aplikacji dla iOS nic prostszego, wystarczy polubić profil IT-SYSTEM i napisać prośbę do @ITSSGames na facebooku, dla pierwszych 5 osób czekają kody do odblokowania pełnej wersji 🙂

Facebook: https://facebook.com/ITSSGames/
Twitter: https://twitter.com/ITSSGames/
www: http://it-system.pl

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl