Hoover Rhapsody – samoczynne wyłączanie silnika odkurzacza autostop – rozwiązanie problemu

Zabezpieczenie odkurzacza wyłącza go (autostop po kilku sekundach), gdy zbyt mocno jest dokręcone zabezpieczenie filtra (czerwona nakrętka pod filtrem w zbiorniku przeźroczystym). Wystarczy odkręcić delikatnie zabezpieczenie i wysunąć filtr o milimetr oraz sprawdzić, ew. czynność powtórzyć.

Podczas wyjmowania filtra z mocowania silnika, nie dokręcaj zabezpieczenia na siłę = mocno, tylko do pierwszego oporu i wystarczy. Filtr pracuje na łożysku, które nie może być zbyt mocno dociśnięte, bo zabezpieczenie odkurzacza wykrywa taki opór jako zbyt pełny zbiornik na śmieci.

Nie jest to żaden problem z urządzeniem czy też jego wada, a bardzo dobre zachowanie, które zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniem i daje nam jasny sygnał, że trzeba oczyścić zbiornik lub zweryfikować siłę dokręcenia zabezpieczenia czerwonego (nakrętki filtra).

Recenzja test odkurzacza ukarze się na kanale po dokładnych testach urządzenia, za około tydzień czasu.

Sprawdź cenę tego odkurzacza: https://goo.gl/V7ydST

Polub film i skomentuj. Subskrybuj kanał z poradnikami.

Odsłony: 50

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl