Hoover Ultra Vortex odkurzacz UV-C recenzja test opinia

Zobacz recenzję odkurzacza ręcznego Hoover Ultra Vortex do tapicerki z lampą UV-C, turbo szczotką. Mocny silnik 500 Wat umożliwia bardzo skuteczne odkurzanie łóżka, materacu, sofy, kanapy, poduszek i innych powierzchni materiałowych. Urządzenie jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergików, dla których alergeny, kurz i roztocza są sporym problemem. Według zapewnień producenta, urządzenie umożliwia usunięcie do 99% zanieczyszczeń.

Strona producenta HOOVER: http://www.hoover.pl/pl_PL/ultra-vortex

Poniżej kilka informacji ze strony producenta na temat odkurzacza Hoover Ultra Vortex:

HOOVER PREZENTUJE ULTRA VORTEX

Materace, poduszki i sofy są znanymi źródłami rozprzestrzeniania się roztoczy oraz alergenów i w znacznym stopniu przyczyniają się do występowania alergii oraz trudności z oddychaniem. Przeciętny materac może być siedliskiem ponad dwóch milionów roztoczy. Uczulenie na roztocza to coraz bardziej powszechne zjawisko — w skali globalnej około 300 milionów osób cierpi na astmę, a liczba alergików wynosi od 200 do 250 milionów.

Dzięki urządzeniu Ultra Vortex zapewnisz swojej rodzinie zdrowe otoczenie wolne od alergenów, kurzu i roztoczy gnieżdżących się w materacach oraz tapicerowanych przedmiotach, takich jak sofy czy poduszki.

Trzy programy do głębokiego czyszczenia

TRYB ODPYLANIA

Duża moc odpylania pozwala ostrożnie usuwać brud i kurz z najgłębszych warstw materiału. Tryb nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni.

TRYB TRZEPANIA

Turboszczotka obraca się 4200 razy na minutę, dzięki czemu dociera głęboko do włókien, usuwając alergeny i roztocza.

TRYB LAMPY UV

Urządzenie Ultra Vortex jest wyposażone w lampę UV-C, która usuwa 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy, a ponadto zapobiega ich ponownemu rozprzestrzenianiu się.

Higiena i komfort

GŁĘBOKIE CZYSZCZENIE

Urządzenie Ultra Vortex jest idealne dla alergików ponieważ wykorzystuje lampę UV-C. Wytwarzane przez nią promieniowanie skutecznie eliminuje komórki drobnoustrojów, dlatego lampa doskonale się nadaje do sterylizacji materacy, poduszek i przedmiotów tapicerowanych oraz pozwala zapobiegać zapaleniom skóry, astmie i alergiom.

SYSTEM CYKLONOWY

Ultra Vortex zapewnia wysoką wydajność oddzielania kurzu i oferuje dużą moc odpylania oraz małą częstotliwość konserwacji.

ŁATWY DEMONTAŻ ZBIORNIKA NA KURZ

Wystarczy jeden ruch, żeby w prosty sposób zdjąć zbiornik na kurz.

HIGIENICZNE OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKA

ForumWiedzy.pl rekomenduje produkt dla klienta szukającego odkurzacza ręcznego dla alergików i nie tylko. Świetne efekty, bezproblemowa obsługa i długi kabel 5 metrowy ułatwiają korzystanie z urządzenia.

Subskrybuj kanał. Polub film. Skomentuj film. Udostępnij dalej ten film w mediach społecznościowych lub na forach, by inni też mogli skorzystać.

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość, napisz w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Odsłony: 10

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl