InPost i Ruch – Koniec Kolosa na Glinianych Nogach?

Jak donoszą media, konsorcjum obydwu firm tj. Inpost i Ruch, które w celu wygrania przetargu na obsługę wymiaru sprawiedliwości zostało stworzone ma problemy.

Podobno trwają rozmowy nad wznowieniem współpracy, ale jak widać Kolos na Glinianych nogach zalicza upadek.

Jest to kluczowe dla kontraktu porozumienie, ponieważ placówki RUCHu, to jak dobrze się orientuję lwia część miejsc odbioru awizacyjnych przesyłek i listów.

W moim przekonaniu to ogromny błąd, że tak ważne przesyłki zostały w tak łatwy sposób oddane poza Pocztę Polską. Teraz każdy z wymiaru sprawiedliwości ale także zwykli szarzy obywatele widzą, że przetargi organizowane w Polsce, to komedia lub cyrk.

Miejmy nadzieję, że już więcej takich sytuacji w Polsce nie będzie, a przesyłki będą bezpieczne i profesjonalnie przekazywane do odbiorców, prawdę mówiąc, tylko Poczta Polska może zapewnić taką jakość, bez kombinowania i tworzenia porozumień, które w każdej chwili mogą zostać zawieszone…

Ciekawe co na to teraz włodarze Państwa… Ci odpowiedzialni za ten cały bajzel.

Views: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl