JAK DOŁADOWAĆ AKUMULATOR SAMOCHODOWY 12V? Prostownik automatyczny mikroproc. – ładowarka ULGD 3.8 B1

Automatyczny prostownik mikroprocesorowy (F.L.I.R.T Full Logic Intelligent Regulation Technology) z inteligentnym systemem ładowania akumulatorów ołowiowych 6V i 12V umożliwia szybkie i w pełni bezpieczne doładowywanie akumulatorów samochodowych i akumulatorów do motocykli.

Sprawdź cenę przykładowego prostownika automatycznego na Ceneo.pl: https://bit.ly/3adzeNq

Zabezpieczenia przed przeciążeniem, zwarciem i odwrotnym podłączeniem biegunów zabezpieczają użytkownika przed błędami podłączenia. Wyświetlacz LCD informuje o napięciu akumulatora oraz stanie naładowania za pomocą 4 słupków, gdzie 4 słupki oznaczają pełne naładowanie 100%.

Zakup prostownika automatycznego to dobre rozwiązanie dla każdego posiadacza samochodu, który często pokonuje krótkie dystanse, szczególnie zimą, co powoduje, że często akumulator nie jest w stanie się doładować i może dojść do sytuacji, w której akumulator ulegnie rozładowaniu, a my nie będziemy w stanie uruchomić silnika naszego samochodu lub motocykla. Podłączenie akumulatora do prostownika umożliwi szybkie i bezpiecznie doładowanie akumulatora.

Czy poradnik okazał się dla Ciebie przydatny?
Jakiego prostownika używasz?

prostownik #forumwiedzy #vteka #akumulator #ulgd #samochód #poradnik #12V #tutorial #motoryzacja #serwis #6V #klema

Odsłony: 42

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl