Jak kąpać kota? Raz Dwa i Gotowe!

Jeśli myślisz, że kota się nie kąpie, to źle myślisz!

Kota można wykąpać, raz na kilka miesięcy, to bezpieczne i dobre rozwiązanie, dzięki któremu mamy czystego kota, a kot od razu staje się szczęśliwszy.

Oczywiście łatwiej powiedzieć, że kota się nie kąpie, bo po prostu boimy się kota, że nas zadrapie, a po prostu trzeba kota wziąć za “fraki”, oczywiście z wyczuciem, zastosować odpowiedni do danego kota szampon i zastosować letnią / ciepłą wodę, umyć i gotowe, na drugi raz będzie znacznie łatwiej.

Oczywiście można i powinno się zapytać weterynarza, co jaki czas i w jaki sposób wykąpać kota, a także jako szampon zastosować.

Zapraszam Was do subskrypcji naszego kanału z poradnikami, znajdziecie tam inne poradniki, jak obcinać paznokcie kota, jak myć oczy i inne.

Powodzenia!

Komentujcie.

Jak kąpać kota

Visits: 5

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl