JAK MONTOWAĆ PROSTE FILMY NA YOUTUBE W WINDOWS 10 ZA DARMO? odc. 3 #YouTube | ForumWiedzy

▶️ Dziś przedstawiam darmowy program “Zdjęcia” do montażu prostych filmów w Windows 10.

Aplikacja jest dedykowana dla początkujących użytkowników, którym podstawowe funkcje wystarczą do szybkiego i prostego wyprodukowania swojego filmu z wakacji, podróży i nie tylko. Aplikacja ZDJĘCIA jest domyślnie zainstalowana w systemie Windows 10, więc nie trzeba niczego kupować dodatkowo.

W programie możemy łączyć, przycinać, dzielić, obracać filmy, zdjęcia, dodawać napisy, ściszać, dodawać podkład muzyczny ze swojego pliku mp3 i wiele innych. Zobacz cały film i sprawdź na swoim komputerze PC, jak działa program ZDJĘCIA. Prosty i szybki program do prostych działań, które dla wielu mogą być wystarczające!

Na początek swojej przygody z YouTube, ten program jest w 100% wystarczający, a gdy będziemy chcieli czegoś więcej, to możemy pomyśleć o takich programach jak SHOTCUT, CAMTASIA, VEGAS PRO, PREMIERE itd. 👀

Zobacz więcej odcinków z serii dotyczącej pytań i odpowiedzi o YouTube Q&A:

Views: 43

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl