Jak obrócić film źle nagrany – Poradnik krok po kroku – PROSTE!

Jak obrócić film źle nagrany – Poradnik krok po kroku – PROSTE!

Movie Maker ForumWiedzy.pl
Movie Maker ForumWiedzy.pl

Jeżeli zastanawiasz się jak edytować swój film, który został nagrany odwrotnie lub po prostu chcesz edytować film i wprowadzić poprawki, dodać zdjęcia, coś przyciąć, to zobacz mój poradnik, a od dziś będziesz używał tego narzędzia za każdym razem.

Windows Movie Maker jest bezpłatnym narzędziem Microsoftu dla każego systemu Windows.

Program jest po polsku, bardzo prosty, zobaczysz film i wszystko będzie jasne.

Jeśli chcesz obrócić film o 90 lub 180 stopni, wystarczy dodać do programu film, kliknąć na film i nacisnąć u góry w menu guzik Odwróć w prawo lub lewo :), potem zapisz jako i wybierasz rozdzielczość – najlepiej zalecana i zapisujesz i gotowe 🙂 – takie to proste, laik sobie poradzi.

Mam nadzieję, że ten krótki poradnik bardzo się przyda, subskrybuj mój kanał na YouTube z poradnikami, skomentuj film i polub go.

Polecajcie ten film swoim znajomym, którzy też pewnie zastanawiają się jak robić fajne prezentacje foto wideo z muzyką i tekstem, tu każdy sobie poradzi, nawet na nie za szybkim sprzęcie. Udostępniajcie dalej.

Pozdrawiam 🙂

Views: 23

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl