Jak opłacić parking pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie – kasa parkingowa

Zobacz, jak opłacić parking pod Pałacem Kultury i Nauki w kasie parkingowej. Warto skorzystać z tego parkingu, gdy chcemy coś załatwić w centrum Warszawy lub gdy chcemy zaliczyć Taras Widokowy w Pałacu Kultury i Nauki.

1 godzina = 5 zł, druga godzina też 5 zł, trzecia i kolejna po 4 zł. Nie jest tanio, ale w niektórych sytuacjach jest to idealne rozwiązanie. 15 minutowy postój to 2 zł – do jest dobrym rozwiązaniem na chwilowy postój lub odebranie kogoś z podróży.

  1. Wjeżdżamy na parking i przy szlabanie wciskamy przycisk, dostajemy bilet parkingowy i otwiera się szlaban.
  2. Zajmujemy wolne miejsce parkingowe
  3. Bilet parkingowy wkładamy do portfela lub kieszeni
  4. Gdy chcemy wyjechać z parkingu, udajemy się do kasy parkingowej i zapłacić, następnie mamy tylko 15 minut na opuszczenie parkingu, inaczej będziemy musieli ponownie dopłacić w automacie, bo nie będziemy mogli wyjechać, dlatego dobrze wszystko zaplanuj.

Parking jest bardzo duży i wygodny oraz w centralnej części miasta.

Tu znajdziesz dodatkowe informacje na temat parkingu: http://www.pkin.pl/strony/parking

Przy okazji zobacz relację z wizyty w Pałacu Kultury i Nauki na Tarasie Widokowym, na 30 piętrze:

Odsłony: 1011

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl