Jak uczyć dziecko matematyki bez stresu ? Poradniki wideo

Masz dziecko w podstawówce i uczysz się z nim matematyki ? Wskakuj na Facebooku i YouTube na nowy profil o nazwie Matematyka Szkoła Podstawowa.
Będziemy tutaj rozwiązywać sobie zadania z ćwiczeń, tak więc realne zadania. Myślę, że może się to komuś z Was przydać, albo coś przypomnieć, albo po prostu nauczyć się czegoś.
Zobacz przykładowy poradnik wideo, pokaż dziecku i zapytaj, jak ocenia, wtedy będziesz wiedzieć, czy warto wskoczyć do nowego miejsca w Internecie.
To nic nie kosztuje, a można tylko zyskać :), zatem zapraszam.

Jeżeli będziesz potrzebować wsparcia, by rozwiązać jakieś zadanie matematyczne ze szkoły podstawowej, to wrzucasz zadanie, podajesz z jakich ćwiczeń/książki i prosisz o wsparcie, a im nas będzie więcej, to szybciej uzyskasz rozwiązanie :). Taka grupa wsparcia może być przydatna, zatem zapraszam!
Zaproś też swoich znajomych, im nas będzie więcej, tym będzie ciekawiej. Udostępnij post i do zobaczenia :).

Jeśli jesteś zainteresowany/a, to:
1 POLUB FEJSA:
https://www.facebook.com/matematykaszkolapodstawowa/
2. Subskrybuj kanał, gdzie już teraz jest 10 filmów z podstaw arytmetyki, ułamków, dzięki czemu Ty lub Twoje dziecko szybko zrozumie, jak liczyć, bez stresu 🙂
https://www.youtube.com/channel/UCuHUgLoq28sYhrXEzKYjJUA

Poniżej cała playlista poradników matematycznych na naszym kanale:

Miłego Dnia 🙂

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl