Jaki kupić prezent dla mężczyzny? Na pewno nie KRAWAT i MAJTKI w grochy! APARTS.pl

Prezent dla Mężczyzny – Zestaw Narzędziowy 108 częściowy – MAXGEAR – APARTS.pl

Zestaw narzędzi, jaki powinien posiadać każdy, kto majsterkuje przy samochodzie, motorze czy łodzi. Dzięki bogatemu zestawowi części odkręcimy i zakręcimy niemal wszystkie śruby, nakrętki i inne elementy pojazdu. Polecam kupić taki zestaw na prezent swojemu facetowi, by korzystał z porządnych narzędzi przy swoich pracach przy samochodzie lub motorze. Polecam.

W zestawie znajdziemy niemal wszystkie potrzebne narzędzia do prac, grzechotki duża i mała, bity, końcówki nasadowe, gwiazdkowe, imbusy i torxy. Polecam.

Jeżeli chcesz dopełnić szczęścia, to dokup jeszcze klucz dynamometryczny o szerokiej nastawie od 10 do 210 N*m, dzięki czemu Twój facet dokręci wszystkie śruby i nakrętki w swoim samochodzie, motorze z odpowiednią siłą, czyli nic nie uszkodzi, a dodatkowo dzięki niemu odkręci wszystkie bardzo mocno zakręcone śruby i nakrętki.

Ten klucz i zestaw narzędzi kupicie w Internetowym Sklepie Motoryzacyjnym www.APARTS.pl, do którego odwiedzania i korzystania Was zapraszam. Zakupy od 200 zł dostawa gratis! Polecam! – Wpisz pod koniec zamówienia na stronie APARTS.pl kod FORUMWIEDZY w odpowiednim polu, a dostaniesz dodatkowy rabat!

Odsłony: 3

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl