Karetka dla Centrum Zdrowia Dziecka od kibiców Legii Warszawa

Przeglądaj Facebook’a, zauważyłem na profilu Świat kibiców wpis o przekazaniu w dniu 2.06.2018 przez kibiców Legii Warszawa karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka #karetkadlaczd

Zobacz zrzut obrazu z wpisu na Facebooku::

Osobiście nie jestem żadnym kibicem, więc nazwa klubu dla mnie nie jest istotna, ale ogromny szacunek należy się dla każdego z kibiców, którzy złożyli się że swoich pieniędzy na bardzo szczytny i praktyczny cel CZD, a konkretnie dla dzieci.

Nie znam kosztów takiej karetki, ale mogę przypuszczać, że to koszt powyżej 200 tysięcy złotych.

W mojej ocenie, super sprawa, jednak należy zwrócić uwagę, że środowiska kibiców wielu drużyn w Polsce organizują się i często pomagają finansowo, uczestnicząc w różnych zbiórkach, pomocy charytatywnej, zakupach dla różnych organizacji, czego zwykle media nie pokazują, bo temat się nie “sprzeda”.

Niebawem inne ciekawostki na blogu https://www.forumwiedzy.pl i kanale https://www.youtube.com/ForumWiedzy na YouTube.

Podsumowując ten wpis, jeżeli ktoś chce wyrazić swoją opinię na temat tego dużego gestu kibiców Legii Warszawa, to zapraszam do polubienia profilu ŚWIAT KIBICA, na którym o akcji się dowiedziałem.

Pozostaje serdecznie pogratulować wszystkim kibicom Legii, którzy przyczynili się do takiego gestu, który godzien jest podziwu i naśladowania.

Views: 1

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl