Kodeki DIVX do Windows 10 – Gdy Komputer Nie Odtwarza Filmów

Jeżeli w Twoim komputerze z systemem Windows 10, wbudowany odtwarzacz Filmy oraz Media Player nie odtwarza filmów, musisz wejść na stronę http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec-Pack,Program,Windows,13137.html i pobrać najnowszy pakiet kodeków, dzięki któremu odtworzymy dowolny film na naszym komputerze. “Pakiet K-Lite Codec Pack to zbiór kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow (m.in. LAV i ffdshow) i wielu innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie najróżniejszych formatów plików audio i wideo. Dzięki niemu będziemy w stanie obejrzeć na komputerze niemalże każdy film, także te z napisami.”

Instalacja jest niezwykle prosta, wystarczy po prawej stronie na stronie kliknąć “Linki bezpośrednie” i wybrać wersję jaka się pokaże,

Kodeki DIVX do Windows 10 - Gdy Komputer Nie Odtwarza Filmów
Kodeki DIVX do Windows 10 – Gdy Komputer Nie Odtwarza Filmów

po kliknięciu po chwili samodzielnie przeglądarka zacznie pobierać program, po ściągnięciu 2x klikamy w plik i instalujemy, uruchamiamy ponownie komputer i gotowe :), nasz komputer będzie odtwarzał wszelkie filmy w programie Filmy lub Media Player.

Jeżeli któryś z użytkowników jest przyzwyczajony do programu odtwarzającego, np. AllPlayer, to z tej strony w wyszukiwarce, także może pobrać ten program i w nim odtwarzać wszystkie filmy.

Link do pobrania AllPlayer: http://www.dobreprogramy.pl/ALLPlayer,Program,Windows,13217.html

AllPlayer do pobrania na stronie www.dobreprogramy.pl
AllPlayer do pobrania na stronie www.dobreprogramy.pl

Views: 43

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl