Kolorowanki dla dorosłych, coś na długie zimowe wieczory

Kolorowanka dla dorosłych HOLI to nowa aplikacja przygotowana pod przez zespół ITSS Games, który dotychczas skupiła się na grach dla dzieci, tym razem jednak jest nieco przyjemności dla starszym użytkownikom urządzeń mobilnych.

Najnowsza aplikacja to ponad 150 kolorowanek ułożonych w kilka kategorii tematycznych, mamy tu między innymi kolorowanki zwierząt, kwiaty, flora, fauna, symetryczne wzory, czy prace przygotowane przez artystów specjalnie dla nas. Słowem już na starcie zabawa na długie miesiące, a z każdą aktualizacją będą się pojawiać co raz to nowe obrazki w różnych kategoriach. Producent zapewnia, że bacznie obserwuje co lubią kolorować użytkownicy dlatego popularne kategorie będą rozwijane z dużą atencją i w pierwszej kolejności.

Kolorowanki dla dorosłych Holi to świetny sposób na odpoczynek i twórczą zabawę, gra została przygotowana na urządzenia z Androidem i jest dostosowana zarówno do telefonów jak i tabletów.

Czym różni się #HoliColoring? Wypada tu wspomnieć przede wszystkim o dwóch elementach, cytując słowa Tomasza z ITSS Games:

„Chcemy wspierać młodych zdolnych artystów szkicowników, którzy dzięki naszej aplikacji mają okazję pokazać swoje prace szerokiej publiczności. Część z przychodów generowanych ze sprzedaży kategorii artystów wraca do nich. Chcemy dać zdolnym rysownikom możliwość pokazania swoich prac w nowym miejscu.
Druga istotna zmiana to kompozycje muzyczne, które towarzyszą użytkownikowi podczas kolorowania obrazów.”

A co poza tym?
✩ Kolorowanie rozwija wyobraźnię i kreatywność.
✩ Pomaga się zrelaksować i odprężyć.
✩ Do wyboru jest ponad 150 obrazków i ta liczba będzie się tylko zwiększać.
✩ Dźwięki natury i spokojna muzyka relaksacyjna.
✩ Indywidualne szkice przygotowane przez polskich artystów.
✩ Zabawa z kolorowanką rozwija koordynację wzrokowo-ruchową
✩ Palety kolorów dobrane w różnych tonacjach barw.
✩ Galeria własnych prac, które możemy dzielić ze znajomymi.
✩ Ulubione obrazy, które odkładamy na później aby do nich szybko wrócić.

Obrazy przygotowane do kolorowania są w różnym stopniu skomplikowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście wybrany obraz możemy dokończyć lub modyfikować w dowolnym momencie, możemy także tworzyć kilka wersji jednego obrazu.

Sama nawigacja i kreacja aplikacji została pomyślana tak aby z czasem, w ramach zabawy kolorami ożyła i prezentowała obrazy pokolorowane przez użytkownika. Z każdym wypełnionym obrazkiem użytkownik będzie tworzył swoją unikatową wersję kategorii, a aplikacja nabierze nowych barw.

Aplikacja jest do pobrania za darmo, ale oferuje dwa modele płatności dla użytkowników. Kompletnie za darmo można kolorować kilka obrazów w każdej z kategorii. Kolejne obrazy można odblokować na dwa sposoby, w formie subskrypcji, oraz jednorazowo kupując wybraną kategorię. Subskrypcja wyłączy wszystkie reklamy w aplikacji, odblokuje dostęp do wszystkich obrazów i palet dostępnych w aplikacji. Zakup kategorii to dostęp do wszystkich palet i obrazów w wybranej kategorii. Użytkownicy, którzy będą chcieli sprawdzić wszystkie obrazki zanim zdecydują się na zakup, mają możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego, w trakcie którego aplikacja udostępnia wszystkie możliwości i wyłącza reklamy.

Jeśli jesteś szkicownikiem, umiesz rysować, myślisz że robisz to dobrze, napisz do ITSS Games, adres email jest dostępny na stronie programisty w sklepie Google Play. Twoje prace też mają szansę pojawić się w aplikacji.

Gra jest dostępna do pobrania w Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=coloring.book.adults

Dla naszych czytelników mamy darmowe kody do odblokowania dodatkowych obrazków. Kto pierwszy ten lepszy, ale wpisujcie w komentarzach kody, które zostały już wykorzystane, ułatwi to zabawę pozostałym czytelnikom 

VZ9UMW4AJT4F4LYT6YVUM0W
3ANP96KBTCPJWXSCH1KKP3S
ZFCY18RH5BMEAMB9SJ8FDXS
74XQ3WYXSDB6AACB0LRPD7Z
YUS7VHDGNNUUFR1FGW6CZ2L

Szczegółowe informacje jak skorzystać z kodów dostępne na stronie: https://support.google.com/googleplay/answer/3422659

https://www.youtube.com/watch?v=7gU3QogBL0s

Facebook: https://facebook.com/ITSSGames/
Twitter: https://twitter.com/ITSSGames/
www: http://it-system.pl

Visits: 12

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl