Kopalnia Soli “Wieliczka” Trasa Górnicza | GoPro 4K 60fps 2019

Zapraszam na prezentację całej TRASY GÓRNICZEJ w Kopalni Soli WIELICZKA z super przewodnikiem! Zjazd i wjazd Szybem REGIS. Mam nadzieję, że mój film Tobie się spodoba i efektem tego będzie Twoja łapka w górę, subskrypcja kanału oraz komentarz pod filmem :). Udostępnij ten film w mediach społecznościowych lub na stronach internetowych.
Warto puścić film dzieciom w domu, szkole, przedszkolu tuż przed wycieczką do Kopalni Soli w Wieliczce, dzięki czemu każdy będzie mentalnie i technicznie bardzo dobrze przygotowany do odwiedzenia tego cudownego miejsca blisko Krakowa.

Trasę górniczą wytyczono w jednym z najstarszych i najcenniejszych rejonów zabytkowej kopalni. Turyści stają się śleprami, czyli kandydatami na górników, zaś kolejne zadania pozwalają im zdobyć wiedzę i doświadczenie niezbędne w głębi ziemi. Wędrówka Trasą górniczą to niezapomniana fascynująca przygoda!

Film nagrałem kamerą sportową GoPro HERO 7 Black w rozdzielczości 4K 60fps z zastosowaniem dodatkowo lampy doświetlającej NEWELL LED LUX 1600 i uchwytu 3-Way GoPro.
Za możliwość nagrywania zapłaciłem dodatkowe 10 zł i specjalną naklejkę miałem przyczepioną do uchwytu kamery. Bez opłaty nie można robić zdjęć czy też kręcić filmów!

Jak Ci się podoba film i trasa górnicza w Kopalni Soli w Wieliczce?
Zobacz także TRASĘ TURYSTYCZNĄ:

https://youtu.be/flldyd2oecA

Tutaj link do strony Kopalni Soli WIELICZKA: https://www.kopalnia.pl/

Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju kanału ForumWiedzy, aby powstawały nowe poradniki, prezentacje, testy i recenzje, to:

  • Subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl
  • Polub ten film
  • Napisz komentarz pod tym filmem
  • Udostępnij ten film w mediach społecznościowych, na swojej stronie internetowej lub w forach, by inni też mogli zobaczyć
    Dziękuję za Twoje wsparcie!

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość lub uwagi, to napisz je w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Dołącz do ForumWiedzy na Facebook, Twitter, Instagram i https://www.forumwiedzy.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym filmie 🙂

Odsłony: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl