KORONAWIRUS CAŁKOWITY ZAKAZ WYCHODZENIE Z DOMU od 25.03.2020 do 11.04.2020

CAŁKOWITY ZAKAZ WYCHODZENIE Z DOMU od 24.03.2020 r., poza niezbędnymi potrzebami tj. wyjście do sklepu, lekarza, z psem, maksymalnie w 2 osoby, zachowując moim 1,5 m odstępu między ludźmi, by ograniczyć do kompletnego minimum zarażenia koronawirusem COVID-19 nas Polaków!

Korzystaj z pracy zdalnej, jeśli to możliwe.W komunikacji miejskiej ograniczone zostały miejsca, np. jeśli w autobusie jest 50 miejsc, to może przebywać w autobusie maksymalnie 25 osób, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa, tj. jeśli jesteśmy chorzy, kichamy, kaszlemy, to nie poruszamy się komunikacją miejską, by kogoś nie zarazić, a jeśli już jest potrzeba, to bezwzględnie zakładamy maseczkę ochronną, by wyeliminować rozsiewanie swojego aerozolu!

Zakaz organizowania pikników, spotkań na bulwarach, spacerów w parku, lesie itp. Ten zakaz jest spowodowany działaniami wyprzedzającymi, by wykluczyć koronawirusa w naszym społeczeństwie.

Źródło: upday z dn. 24.03.2020 r.

Ja wiem, że to trudne i męczące, ale zróbmy wszystko, byśmy wszyscy realizowali zalecenia rządu i Ministra Zdrowia. Jest w tym sens.

Gdy czujemy się źle, nie idziemy do lekarza, tylko dzwonimy do lekarza itp.

Pamiętaj! TRZYMAJ DYSTANS OD INNYCH, MINIMUM 1,5 METRA, A NAJLEPIEJ 2-3 METRÓW MINIMUM.

Co myślicie o tym zakazie?

Kilka informacji z mediów, zebrane w całość:

#ZostanwDomu #epidemia #pandemia #Koronawirus #COVID19 #Zostajewdomu #premier #Polska #2020

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl