Ładowarka Samochodowa Madsen House Lene100 RECENZJA

Jakiś czas temu na testy przyjechała do mnie ładowarka samochodowa firmy Madsen House model LENE100 z podwójnym USB 2.1Ampera i 1.0Ampera (Dual USB Car Charger), czyli z możliwością podłączenia nawet dwóch urządzeń jednocześnie do ładowania w samochodzie, w sumie prąd ładowania to 3.1A, zatem podłączenie 2 urządzeń ni powoduje zmniejszenia prądu ładowania na pierwszym oznaczonym na ładowarce złączu.

Ładowarka Samochodowa Madsen House Lene100 RECENZJA
Ładowarka Samochodowa Madsen House Lene100 RECENZJA
Ładowarka Samochodowa Madsen House Lene100 RECENZJA
Ładowarka Samochodowa Madsen House Lene100 RECENZJA

Ładowarka Dual USB Car Charger o oznaczeniu modelu lene100 firmy Madsen House prezentuje się bardzo dobrze, nic w czasie jazdy nie trzeszczy, nie tyka, a ruchoma głowica jest naprawdę praktycznym rozwiązaniem, które wykorzysta pewnie każdy właściciel, np. w samochodzie osobowym dostosuje główkę ładowarki wg swoich potrzeb odchylając by nie ocierała o gałkę biegów lub fotel, a w samochodzie ciężarowym odchyli w podsufitce w dół, by móc łatwo podłączyć telefon lub tablet, ewentualnie obydwa urządzenia naraz.

Jeszcze nigdy nie testowałem ładowarek samochodowych oficjalnie poza kilkoma różnymi modelami raczej praktycznie, od tych mini, co tylko gniazda wystają do tych bardziej rozbudowanych, obydwa modele są w stanie hmm działającym ale rozpadającym się, tj. obudowa po roku użytkowania w obydwu modelach nie wygląda zbyt dobrze. Żadne z dotychczasowych rozwiązań nie było tego typu jak ładowarka Madsen House, tj wyposażona w głowicę regulowaną i jest to naprawdę bardzo praktyczne rozwiązanie wyróżniające ten model od konkurencji.

Ładowarka LENE 100 występuje w 3 kolorach podobnie jak inne produkty tej firmy, czyli czarny, bordowy i granatowy.

Dual Usb Car Charger Madsen House LENE100

W zestawie otrzymujemy kabel usb – microUSB o przekroju taśmy, czyli komplet do natychmiastowego skorzystania, ładowarka obsługuje napięcie 12 i 24V zatem wykorzystamy ją w dowolnym pojeździe, czy to samochód osobowy czy też ciężarowy.

Prezentacja i Unboxing poniżej w filmie naszym:

Recenzja Wideo:

Wszystko to co istotne odnośnie ładowarki omówiłem w recenzji wideo, zapraszam.

Podsumowanie:

Ładowarka wygląda dobrze, nie zauważyłem żadnych wad, usterek, ten model mogę polecić każdemu, będę dłużej testował ją w zimie, lecie, jak zauważę jakieś nietypowe zachowania, usterki, pęknięcia, odklejający się materiał czy inne problemy, od razu Was poinformuję, jak na spoglądając na konstrukcję, nie mam powodu mieć obaw o jakość, bo ta tu jest zachowana na wysokim poziomie, produkt posiada certyfikaty bezpieczeństwa i dostępny jest w zakupie w sklepach z elektroniką do telefonów komórkowych, a także w mediamarkt i saturn.

Link do sklepu Madsen House:

http://madsenhouse.com/pl/sklep/ladowarka-samochodowa-z-podwojnym-usb-micro-usb-czarny/

Wady:

  • Nie pasuje idealnie do gniazda zapalniczki w Opel Astra G

Zalety:

  • Obsługa 12 i 24V napięcia
  • 2 złącza USB do jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń
  • 2 prądy ładowania 2.1 i 1 Ampera, zależnie od potrzeb
  • Dioda informująca o działaniu (czerwona)
  • Regulowana główka ładowarki
  • Kabel USB – microUSB w komplecie
  • Opis na pudełku i w instrukcji po polsku

Polecam – ocena 9/10

Dziękujemy za wysłanie do testów ładowarki samochodowej LENE100 dystrybutorowi produktów Madsen House – TelForceOne S.A.
Madsen HouseStrona produktu: http://madsenhouse.com/pl/sklep/ladowarka-samochodowa-z-podwojnym-usb-micro-usb-czarny/

Zapraszam wszystkich do subskrypcji naszego kanału ForumWiedzy.pl  na YouTube, gdzie udostępniamy nasze materiały wideo dla Was oraz polubienia naszego profilu ForumWiedzy.pl  na Facebooku.

Jeżeli masz jakieś uwagi do recenzji, zauważyłeś jakiś błąd lub chciałbyś, by coś zostało dopisane, bo to istotne, to napisz w komentarzu, a ja postaram się to zaktualizować.

Visits: 4

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl