ŁAZIENKOWA SMART WAGA ANALITYCZNA Z BLUETOOTH 8W1 ITO

Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony łazienkowej wadze analitycznej, czyli urządzeniu które w sposób inteligentny dokonuje pomiaru nie tylko masy ale również:

  • masy ciała (kg)
  • tkanki tłuszczowej (%)
  • zawartości wody (%)
  • masy mięśniowej (kg)
  • masy kostnej (kg)
  • trzewnej tkanki tłuszczowej
  • indeksu masy ciała BMI
  • dziennego zapotrzebowania kalorycznego (kcal)

Waga przeznaczona jest głownie do amatorskich pomiarów i może być świetnym wstępem do domowych diet ale przede wszystkim do sprawdzenia czy wszystkie mierzone czynniki naszego organizmu są poprawne.

Wbrew przyjętemu stereotypowi tego typu waga potrzebna jest nie tylko ludziom otyłym ale również osobom z prawidłowo wagą. Pozwala przede wszystkim na kontrolowanie poziomu wody w organizmie jak również dbanie o to aby w przyszłości nasza waga a co za tym idzie samopoczucie i związane z otyłością komplikacje nie występowały.

W prezentowanej wadze można znaleźć również wskazania dziennego zapotrzebowania kalorycznego oczywiście całkowicie spersonalizowanego. Dzięki temu wskazaniu będziemy mogli przyrządzać sobie odpowiednie diety.

Wszystko to prezentowane jest w sposób bardzo czytelny i klarowny za pomocą specjalnej aplikacji którą instalujemy na smartfonie z systemem android.

Aplikacje znajdziecie tutaj po zainstalowaniu jej wasz telefon zmieni się w mobilne centrum waszej prywatnej dietetyki.

Nie można zapomnieć o technologii jaką wykorzystuje waga. Za pomocą specjalnych sygnałów przepuszczanych przez ciało waga dokonuje pomiaru. Technologia ta nosi nazwę BIA czyli analiza impedancji bioelektrycznej. Odpowiedzialna jest za top specjalna powłoka ITO.

Urządzenie wykonane jest również z bardzo wytrzymałego hartowanego szkła dla poprawy bezpieczeństwa. Dodatkowo waga posiada duży wyświetlacz LCD, jest zasilana za pomocą 4 baterii AAA dołączonych w komplecie z wagą.

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie producenta oraz w filmie na który zapraszam.

Odsłony: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl