LockPicking – testowanie zabezpieczeń na kanale ForumWiedzy.pl na YouTube – zapraszam

Jeżeli interesujesz się lockpickingiem, lubisz oglądać otwieranie różnych zabezpieczeń, jak działają, jakimi narzędziami posługują się lockpickerzy, to zapraszam do zobaczenia playlisty, do której non stop dodawane są kolejne testy różnych zabezpieczeń.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL0pnNCiKEzWbufzhVLUKrCSegX212t1-f – kliknij, zobacz i subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl, na którego łamach raz na jakiś czas będą testowane różne zabezpieczenia, np. kłódki, wkładki bębenkowe, uchwyty rowerowe i inne. Polub też profil “LockPicking” na Facebooku – kliknij tutaj:

Pamiętaj, że aby móc posiadać wytrychy celem posługiwania się nimi we własnym zakresie (prywatnym, na własnych zamkach), musisz posiadać odpowiednie uprawnienia, inaczej naruszasz kodeks wykroczeń, czyli prawo!

Zapraszam

Odsłony: 6

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl