MioSMART – Nowoczesny Monitoring Domu przez Internet – #CzyWarto #8

Zobacz cały TEST systemu monitoringu MioSMART, a zrozumiesz, w jak prosty i nowoczesny sposób możesz skonfigurować i monitorować swój dom, mieszkanie lub firmę, gdziekolwiek jesteś za pomocą aplikacji MioSMART.

[wp_ad_camp_1]

 


Za pomocą jednej aplikacji MioSMART na Android i iOS możesz kontrolować wszystkie urządzenia i zmieniać parametry.
Aplikacja MioSMART może być używana przez czterech użytkowników, zatem bez problemu zalogujesz się do systemu z różnych urządzeń, ważne byś pamiętał login i hasło :).

Przedstawiciele firmy Mio zapewniają o dalszej rozbudowie systemu MioSMART, zatem zapowiada się ciekawie, chodź już jest bardzo dobrze:

“Marka Mio rozszerza portfolio o inteligentne rozwiązania dla domu z serii MioSMART. Kompletny zestaw, Essential Kit, który od grudnia znajduje się w ofercie firmy, składa się z 5 współpracujących ze sobą elementów: domowej kamery z kartą SD, dwóch czujek (ruchu oraz otwarcia drzwi/okna), serwera osobistej chmury i centralnego koncentratora, który łączy system z komputerem lub urządzeniami przenośnymi.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, rozwiązania MioSMART będą ciągle ewoluować dzięki opracowaniu nowych produktów. Od grudnia zestaw będzie można uzupełniać o kolejne, kompatybilne elementy, w tym m.in. inteligentne gniazdka, czujki dymu i ciepła, sensor CO/CO2, wewnętrzne i zewnętrzne syreny alarmowe czy przyciski SOS, służące do szybkiego powiadamiania właściciela i autoryzowanych użytkowników, a w późniejszych fazach nawet mobilne roboty obserwujące otoczenie za pomocą kamery.”

W teście rozwiązania przedstawiłem najważniejsze informacje od zawartości pudełka do skonfigurowanego i działającego zestawu podłączonego do Internetu. Będziesz pod wrażeniem możliwości, prostoty.

 

Dodatkowo możesz zobaczyć na kanale ForumWiedzy.pl na YouTube unboxing, czyli rozpakowanie całego zestawu MioSMART Essential Kit:

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz w komentarzu, postaram się pomóc kompleksowo.

Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i polubienia ForumWiedzy.pl na Facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami.

 

[wp_ad_camp_1]

 

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Views: 2

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl