Montaż Deski Wolno Opadającej WC (SOFT LUX CASTORAMA)

Montaż Deski Wolno Opadającej WC (SOFT LUX CASTORAMA)

W filmie tym pokazuję, jak zamontować uniwersalną deskę wolno opadającą SOFT LUX, którą sprzedaje i jest jej producentem CASTORAMA markowana nazwą COOKE&LEWIS

Witam, w tym filmie pokażę Wam, w jaki sposób zamontować deskę sedesową wolno opadającą.
Montaż jest bardzo prosty, przed zakupem należy zmierzyć odległość dwóch otworów montażowych w swojej muszli oraz szerokość i długość muszli, tak by na miejscu w sklepie móc te wymiary zweryfikować do instrukcji instalacji,która jest w opakowaniu deski, tak by mieć pewność, czy wszystko się zgadza.
Zawsze można kupić na oko, a w domu bez ściągania folii zabezpieczającej przymierzyć, jeśli nie będzie pasować, to można zwrócić do sklepu z rachunkiem lub zmienić na inny model.

Montaż Deski Wolno Opadającej WC (SOFT LUX CASTORAMA)
Montaż Deski Wolno Opadającej WC (SOFT LUX CASTORAMA)

Powodzenia i polecam, to bardzo wygodne rozwiązanie, dzieci je lubią 🙂

Ta deska cechuje się łatwym demontażem, twardym materiałem duraplast, bardzo prostym montażem, bardzo dobrą jakością elementów hamujących, 2 letnią gwarancją.
Dzięki takiej desce, koniec ze stuknięciami deski o muszlę toaletową, szczególnie przydatne, gdy są dzieci i dużo gości.

Polecam Wszystkim, cena 108 zł w Castoramie.

Jeżeli macie jakieś pytania, pytajcie pod filmem w komentarzach.
Macie już ?

Views: 73

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl