NAVITEL MR450 GPS – zaawansowany wideorejestrator z kamerą cofania

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy model wideorejestratora w lusterku – MR450 GPS. Został wyposażony w funkcjonalną kamerę na tył auta, moduł GPS, Wi-Fi oraz wysokiej klasy sensor optyczny Sony 307 (night vision).

Navitel MR450 GPS wideorejestrator

NAVITEL MR450 GPS rejestruje wideo w jakości Full HD, w 30 kl./s i zapisuje je na karcie microSD
o pojemności do 64 GB. Za czytelne nagrania nawet w słabym świetle odpowiada sensor optyczny Sony 307 z obsługą night vision. Kąt widzenia obiektywu wynosi 160°. Ekran dotykowy
o przekątnej 5,5”, wykonany w technologii IPS, umożliwia łatwy podgląd materiałów
z poziomu kamery. Urządzenie montowane jest na lusterku wstecznym auta za pomocą dołączonych do zestawu gumowych nakładek.

Navitel MR450 GPS wideorejestrator

Wideorejestrator NAVITEL MR450 GPS wyposażono w kamerę cofania o kącie widzenia 100°, która nagrywa filmy w jakości Full HD. Zastosowany sensor optyczny GC2053 (night vision) umożliwia uchwycenie w wysokiej jakości tego, co dzieje się za samochodem.
Wbudowany moduł GPS jest odpowiedzialny za dostarczanie informacji o aktualnym położeniu pojazdu, prędkości jazdy, a także ostrzeganie przed fotoradarami.
Producent zdecydował się także na wyposażenie modelu MR450 GPS w Wi-Fi. Kierowca może połączyć się z kamerą za pomocą aplikacji na smartfon/tablet i przeglądać w czasie rzeczywistym nagrania na ekranie swojego urządzenia mobilnego.

Navitel MR450 GPS wideorejestrator

„NAVITEL MR450 GPS to już piąta kamera samochodowa w naszej ofercie, w formie tzw. lusterka wstecznego. Czym się wyróżnia od pozostałych modeli? W tym przypadku postawiliśmy na bardzo mocną specyfikację, nie zapominając jednak o oryginalnym designie. Sensor Sony, panoramiczny kąt widzenia, kamera cofania oraz dodatkowe funkcje są niewątpliwymi zaletami urządzenia. Intuicyjne menu oraz duży ekran dotykowy ułatwiają poruszanie się po panelu. Całość została zamknięta
w eleganckim, smukłym lusterku z czarnymi oraz metalicznymi elementami. Podążając za potrzebami klientów, którzy szukają tego rodzaju rozwiązań, dołączyliśmy do zestawu również kamerę tylną, która stanowi uzupełnienie ochrony na drodze. Porównajmy to do smartfonów – czy potrafilibyśmy wyobrazić je sobie teraz tylko z jedną, główną kamerą? Raczej nie. Rolą wideorejestratora jest nagrywanie niebezpiecznych zdarzeń na drodze, smartfonów raczej względy rozrywkowe, czy też praca. Niemniej, mam nadzieję, że w przypadku kamer samochodowych, tak samo jak smartfonów, przedni i tylny obiektyw staną się standardem, co przełoży się na zwiększenie bezpieczeństwa oraz świadomości kierowców na drogach” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Navitel MR450 GPS wideorejestrator

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: kamera cofania, ładowarka samochodowa 12/24 V, kabel USB, kabel wideo, klipsy mocujące (4 sztuki), ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

NAVITEL MR450 GPS dostępny jest w sieci sklepów Media Expert i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 599 złotych.

Navitel MR450 GPS wideorejestrator

O firmie NAVITEL®
NAVITEL® to dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej na całym świecie. Na portfolio naszych produktów składają się: nawigacje GPS, wideorejestratory samochodowe, tablety, urządzenia combo, systemy AV i mapy nawigacyjne. Wszystkie urządzenia prezentują najwyższą jakość w przystępnych cenach. NAVITEL® to także producent map przeznaczonych do nawigacji samochodowych. Za ich tworzenie i aktualizację odpowiada zespół kartografów i geodetów, którzy wykorzystują nowoczesne technologie. Jedną z nich jest własna flota GEO-carów, przystosowana do zbierania aktualnych i precyzyjnych informacji drogowych. Mobilna aplikacja Navitel Navigator jest wieloplatformową i wielojęzyczną nawigacją samochodową popularną na całym świecie.

Zobacz recenzję zaawansowanego wideorejestratora samochodowego Navitel MR450 GPS ma kanale ForumWiedzy w serwisie YouTube:

Navitel MR450 GPS – recenzja zaawansowanego wideorejestratora z kamerą cofania i ostrzeżeniami o fotoradarach.

Kontakt dla mediów
Edyta Tutka
NAVITEL® Poland
tel: 790 004 803
e-mail: edyta.tutka@navitel-poland.pl

Views: 25

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl