NAVITEL R600 Quad HD – kamera samochodowa dla wymagających

R600 Quad HD – kamera samochodowa dla wymagających

Firma NAVITEL wprowadza do sprzedaży wideorejestrator R600 Quad HD. Kompaktowe urządzenie, które oferuje wysoką rozdzielczość wideo jest rozwinięciem niezwykle popularnego na rynku modelu NAVITEL R600.

NAVITEL R600 Quad HD wyposażono w 2-calowy wyświetlacz, procesor Novatek NT96660 oraz sensor optyczny OV4689. Pliki zapisywane są w formacie .MP4 a kąt widzenia obiektywu wynosi 170°. Nowy rejestrator w ofercie producenta różni się od modelu R600 rozdzielczością nagrań wideo, która została podniesiona do standardu Quad HD (2560 × 1440 pikseli).

Technologia podświetlania i redukcji szumów zastosowana w NAVITEL R600 Quad HD umożliwia uzyskanie wyraźnego, realistycznego obrazu nawet w nocy. W wideorejestratorze umieszczono dwie baterie, które pozwolą na nagranie materiału po odłączeniu od źródła zasilania. Urządzenie obsługuje karty microSD o pojemności do 256 GB, a użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby nagrywania: 1440p/30fps, 1080p/60fps i 720p/120fps.   

 

„Podstawowym elementem strategii biznesowej marki NAVITEL jest wprowadzanie zaawansowanych urządzeń. Model R600 Quad HD wpisuje się idealnie w plany firmy, ponieważ to pierwsza na rynku kamera samochodowa do 400 złotych, która nagrywa w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości Full HD oraz 30 klatkach na sekundę w QHD (2560 × 1440 pikseli). Zadowolenie klienta końcowego to priorytet, dlatego w niedalekiej przyszłości tego typu rejestratory będą standardem w naszej ofercie” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Wbudowany w urządzeniu czujnik G-Sensor wykrywa przeciążenia a następnie zapisuje ważne nagrania z  wypadków. Aktywowany jest przez nagłe przyspieszenie, rotację samochodu i inne wstrząsy. W takich przypadkach odpowiednie sekwencje wideo zostają oznaczone jako ważne oraz uzyskują ochronę przed nadpisaniem. Czujnik sprawdzi się odpowiednio również w trybie parkingowym. Kamera może wykrywać uderzenia lub nagły ruch samochodu i rozpocząć nagrywanie, nawet gdy samochód jest zaparkowany i nie ma w nim kierowcy. Wideorejestrator można łatwo zainstalować w samochodzie za pomocą akcesoriów umieszczonych w pudełku.

 

Zawartość opakowania:

  • DVR NAVITEL R600 Quad HD
  • Uchwyt samochodowy
  • Ładowarka samochodowa
  • Kabel miniUSB
  • Podręcznik użytkownika
  • Karta gwarancyjna
  • Ściereczka z mikrofibry
  • Dodatkowa licencja nawigacyjna na smartfon/tablet

Sugerowana cena urządzenia NAVITEL R600 Quad HD – 369 złotych.

Odsłony: 1

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl