NAVITEL TC500 – innowacyjny gadżet do Twojego auta

NAVITEL TC500 – innowacyjny gadżet do Twojego auta

Firma NAVITEL przedstawia nowe akcesorium z regularnej oferty. Uchwyt na napoje z regulacją temperatury jest przeznaczony dla kierowców, którzy spędzają sporo czasu w samochodzie.

Urządzenie wykonano z tworzywa ABS oraz aluminium. Głównym zadaniem uchwytu jest podtrzymywanie odpowiedniej temperatury napojów. Dostępne opcje “Ogrzewania” (do 60°C) i “Chłodzenia” (do 5°C) sprawią, że ulubiona kawa pozostanie gorąca w zimę, a chłodne napoje nie nagrzeją się w lato. Akcesorium stworzono z myślą o pojazdach z napięciem 12 V. Sprzęt należy podłączyć bezpośrednio do gniazda zapalniczki. Kierowca ma wtedy pewność, że napój zachowa prawidłową temperaturę w czasie każdej podróży.

„Wprowadzenie modelu TC500 to kolejny krok w stronę rozwoju segmentu akcesoriów marki NAVITEL. W tym roku stawiamy przede wszystkim na innowacyjność i funkcjonalność urządzeń dedykowanych dla kierowców. Jestem przekonany, że uchwyt na napoje stanie się niezbędnym gadżetem w każdym aucie. Nasz priorytet to zapewnienie maksymalnego komfortu użytkownika podczas podróży” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W pudełku razem z uchwytem użytkownik otrzymuje dodatkowo podkładkę, ładowarkę samochodową, instrukcję oraz kartę gwarancyjną. Akcesorium jest już dostępne w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena uchwytu – 149 złotych.

Odsłony: 1

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl