Nawigacja Samochodowa NAVITEL C200 w promocyjnej cenie z kuponami Gazety Wyborczej

Tym razem coś ciekawego dla łowców promocji, a konkretnie nawigacja satelitarna GPS do samochodu firmy NAVITEL model C200 w świetnej cenie 199 zł z mapami 45 krajów Europy w tym Polski, którą kupimy w sieci sklepów CARREFOUR. Warunkiem będzie zebranie 7 kuponów rabatowych, które będą dostępne w każdym wydaniu Gazety Wyborczej od 8 lipca 2016 roku, jak łatwo policzyć, 15 lipca możemy już mieć 7 kuponów i zakupić promocyjnie urządzenie Navitel C200 we wszystkich sklepach CARREFOUR. 8 lipca wraz z pierwszym kuponem otrzymamy specjalną kartę do kolekcjonowania kuponów promocyjnych w wydaniu Gazety Wyborczej, zatem polecam zakupić to wydanie.Nawigacja Samochodowa NAVITEL C200 w promocyjnej cenie z kuponami Gazety Wyborczej

Należy wspomnieć, że normalna cena rynkowa tego urządzenia to 299 do 349 zł, a to na co warto szczególnie zwrócić uwagę, to etui, rysik i dożywotnie bezpłatne aktualizacje map zainstalowanych przez producenta, czyli NAVITEL, przynajmniej 4 razy do roku, co jest bardzo ciekawą ofertą dla planujących zakup nawigacji samochodowej.

Tutaj znajdziesz naszą recenzję, test, opinię o tej nawigacji, zobacz:

Zobaczcie rozpakowanie i pierwsze uruchomienie nawigacji Navitel C200 na naszym kanale:

http://www.youtube.com/watch?v=1VQLyIeTSvA

 

navitel logo

Nawigacja posiada 5 calowy wyświetlacz z prostym w obsłudze interfejsem graficznym oraz perspektywą w najbliższej przyszłości aktualizacji oprogramowania za pomocą bezpłatnego programu Navitel Navigator Update Center do najnowszej wersji, w której otrzymamy 2 nowe funkcje, jakich dotychczas w nawigacjach NAVITEL nie było, czyli TRANSMITER FM oraz AUDIO PLAYER, korzystający z czytnika kart pamięci MicroSD.

gazeta wyborcza navitel c200

Kilka słów od Prezesa NAVITEL Poland – Tobiasza Jankowskiego:

„Pracuję w handlu od wielu lat i wiem, że hasło promocja jest największym magnesem sprzedażowym, zwłaszcza jeśli jest to przemyślana i korzystna dla klienta końcowego akcja. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy dwóch znanych na rynku partnerów – sieć sklepów wielkopowierzchniowych Carrefour, dla której przygotowaliśmy na wyłączność dedykowane urządzenie NAVITEL C200 oraz wydawcę Gazety Wyborczej, w której czytelnicy mogą odnaleźć kupony rabatowe. Po zgromadzeniu siedmiu kuponów mogą oni skorzystać z promocyjnej ceny zakupu w każdym markecie Carrefour na terenie kraju”

Nawigacja Samochodowa NAVITEL C200 w promocyjnej cenie z kuponami Gazety Wyborczej

Nowy design urządzenia jest ciekawszy od poprzednich, mimo iż parametry techniczne są te same, ale samo urządzenie może się spodobać szerszemu gronu klientów, a to także ważna cecha wszystkiego, co kupujemy. Należy nadmienić, że do zestawu poza rysikiem, uchwytem, urządzeniem, ładowarką, instrukcją dodatkowo dodawane jest specjalne ETUI, dzięki któremu będziemy mogli bezpiecznie urządzenie schować lub przenosić.

Nawigacja Samochodowa NAVITEL C200 w promocyjnej cenie z kuponami Gazety Wyborczej

Myślę, że warto zastanowić się nad tą bardzo ciekawą promocją!

Nawigacja Samochodowa NAVITEL C200 w promocyjnej cenie z kuponami Gazety Wyborczej

Strona producenta urządzenia NAVITEL: http://navitel.ru/pl/devices/navitel-c200

Nadmienić chciałbym, że prawdopodobnie niebawem ten model będzie do wygrania w konkursie ForumWiedzy.pl na YouTube i Facebooku, już teraz zapraszam Was do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i polubienia profilu ForumWiedzy.pl na Facebooku i obserwowania postów. Aktualnie trwa konkurs na jedną z nawigacji Navitel, reguły są bardzo proste :). Zapraszam!
13510867_548863411967346_38369369704656353_n

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Posted by Bogdan Ligęza

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl