Oczyszczacz powietrza Cronos FIGO2 – Czyste powietrze również w aucie

Jeżeli zastanowimy się nad miejscami, w których najczęściej przebywamy to zapewne dojdziecie do wniosku że jest to praca, mieszkanie oraz samochód. Spacery po lescie zazwyczaj stanowią tylko mały procent całego naszego czasu. Nawet zakupy coraz częściej robione są przez Internet, czyli w zacisz własnego mieszkania a czasem nawet w pracy.

Na rynku pojawiło się wiele rozwiązań związanych z oczyszczaniem powietrza w domu ale czy zastanawialiście się nad powietrzem w aucie? Zanieczyszczenia to jedno a różne zapachy, na przykład z powodu wilgoci, lub od lat niepranych foteli.

Jest na to sprytny sposób. Oczyszczacz FIGO2 jest własnie odpowiedzią na nasze potrzeby. Dla wszystkich kierowców, niezależnie od tego czy jeździmy autem rzadko, czy jesteśmy zawodowymi kierowcami, czyste powietrze jest nam potrzebne.

Podłączacie ten oczyszczacz do wtyku zapalniczki i zapominacie o problemie, a dzięki temu, że jest również możliwość podłączenia dwóch urządzeń do ładowania za pomocą portu USB nie musimy dbać o rozdzielacz do zasilenia naszej nawigacji czy telefonu.

Sami zobaczcie jak wygląda to urządzenie:

 

 

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl