Ogród Śląski Centrum Ogrodnicze Świerklaniec POLECAM!

Byłem, zwiedziłem, polubiłem i w związku z tym polecam KAŻDEMU!

Jeżeli lubicie zwierzęta, ogrodnictwo, to to miejsce jest idealne do zwiedzenia i ew. dokonania zakupów. Na miejscu jest bezpłatny parking i porządek. Wewnątrz można zakupić dowolne ozdoby ogrodnicze, artykuły do ogrodu, na zewnątrz jest tego jeszcze więcej, dodatkowo kompleks zaopatrzony jest w zewnętrzny ogród, który jest przepięknie stworzony, kompozycja rewelacyjna.

Zobaczcie film z zewnętrznego ogrodu:

oraz wnętrze budynku, gdzie możemy podziwiać zwierzęta, ptaki, ryby…

powierzchnia handlowa jest jeszcze większa, gdzie można kupić wiele ciekawych artykułów, o których poczytacie i zobaczycie na miejscu lub na stronie internetowej  http://www.ogrodslaski.pl/

Ogród Śląski Centrum Ogrodnicze w Świerklańcu jest obiektem, które pozytywnie emanuje od samego wejścia do wyjścia, na miejscu często jest grill z kiełbaskami i inne atrakcje, o których dowiecie się na stronie internetowej.

W kompleksie znajdziemy: Sklep Ogrodniczy, Sprzedaż roślin ogrodowych, Sklep zoologiczny, Pawilon Tropikalny, Bawilandię.

Polecam Wszystkim zwiedzić, odwiedzić, wpaść, szczególnie jeśli posiadacie dzieci, które uwielbiają przyrodę, różnorodność wszystkiego rozpala ich wyobraźnię, dzieci tam biegają szczęśliwe i nie śmierdzi.

Dojazd na miejsce jest bezproblemowy od strony Bytomia przez Orzech, od strony Nakła czy Świerklańca, z ronda się zjeżdża i od razu w lewo, potem prosto i przy CZOŁGU w prawo i parking przed nami na ok 30 samochodów 🙂

Ogród Śląski Centrum Ogrodnicze Świerklaniec KONTAKT MAPA DROGA
Ogród Śląski Centrum Ogrodnicze Świerklaniec KONTAKT MAPA DROGA

Zachęcam Wszystkich do wycieczki tam, nie będziecie żałować.

Centrum Ogrodnicze czynne jest w godzinach od 9:00 do 19:00

Kontakt

Ogród Śląski Centrum Ogrodnicze Świerklaniec

Ogród Śląski

ul. Tarnogórska 75

42-622 Świerklaniec

http://www.ogrodslaski.pl/

Email: info@ogrodslaski.pl

Tel/Fax:32 284 43 83 lub 32 380 15 30

POLECAM! 🙂

Visits: 715

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl